petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme Zamanı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aynure muradova tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. aynure muradova
    Gizli

2. Kemal ÇETİN
    Gizli

Çiftleşmeleri yakındır dişi kızışmış,cehre rengi tamamen kahverengi olduğunda çiftleşmeye başlarlar.

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Çiftleşmenin cereyle alakası yoktur kızıştılar diye çiftleşecekleri anlamına gelmez,çiftleşmeleri içinde kızışmaları gerekmez.

4. aynure muradova
    Gizli

o zaman çiftleşmeye hazırlarmı

5. Ezel ALBAYRAK

Beğenileri:
    0
    Daha önce size kuşların ortamı hakkında bir kaç şey söylemiştim hatırlıyomusunuz?
    Denedinizmi?
    Hala geçerli.

6. aynure muradova
    Gizli

Evet hatirliyorum kafesde salinacaği cikartdim ve kafes bahcede ağacdan asili duruyor yeni insan uzu gormuyorlar

7. Mehmet ŞEKER
    Gizli

nasıl yani kuşlar bahçede derken açık havada mı

8. aynure muradova
    Gizli

Evet aciq havada duruyorlar aksam eve koyuyorum hava sicaq olanda bahcede kaliyorlar

#8 aynure muradova, 2 Temmuz 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Temmuz 2013
  9. Ezel ALBAYRAK

Beğenileri:
    0
    o şəkildə bala ala bilməzsiniz.

Uygunmudur? :D

Işin esprisi bi yana daha önce size dediğim gibi yavru alınacak kuş kafesten bile salınmaz ken siz hava alsınlar diye oraya buraya çıkartıyorsunuz.Niyetiniz yavru almaksa sessiz sakin bir odanın duvarına asın kafesi ve bırakın kendi hallerine.

10. Mehmet ŞEKER
    Gizli

kafesin yerini değiştirirseniz yavru alamazsınız. sürekli içerde kalsın.

Sayfayı Paylaş