petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FATİH tarafından 11 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. FATİH

FATİH Guest

arkadaşlar dişiyi alalı 1 hafta oldu yuvalığa ilgisi hiç yok. erkek kuş dişinin üzerine çıktı ama 5-10 saniye.2 kez gördüm üzerine çıktığını aradan 2 gün geçti dişi kabarık durgun bişekilde tünekte bekliyo.acaba yumurtamı düzüyordur?

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Dişiyi alalı henüz 1 hafta oldu diyorsunuz hemen beklentiye kapılmayın derim :) Eş tutup tutmayacakları malum.

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ayrıca 1 hafta önce alınan dişi daha ortama yeni yeni alışıyordur..bakalım eş tutucak mı?hadi tuttu diyelim hemen çiftleşme olacak mı? biraz sabır kardeş :D

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

1 hafta aldiğin bir kuş çifleşmez dostum anca söyle olur daha once tanişmisa öyle olur ama ayır ayır yerden bu imkansiz 1 haftada ben çifletirmek için 3 ay dir uğraşiyorum.

5. FATİH

FATİH Guest

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar
    erkek çok kızgın dişiyi atar atmaz inanılmaz kur yapmaya başladı 3.gün baktığımda dişiye kusuyodu.1 hafta sonunda dişinin kuyruğu kaldırdığını gördüm üzerine çıkıyo ama kısa süreli 5-10 sn.

Sayfayı Paylaş