Karadeniz Pet

çiftleşme

• Konbuyu başlatan servet_
  • Başlangıç tarihi
S

servet_

Guest
Öncellikle merhaba arkadaşlar dişi kuşum erkegi yanına yaklaşdırmıyor ve her zaman burnuyla vuruyor. Ve erkek kuşum biraz cekingen davranıyor. Çiftleşmeleri için ne yapa bilirim.

Öncellikle merhaba arkadaşlar dişi kuşum erkegi yanına yaklaşdırmıyor ve her zaman burnuyla vuruyor. Ve erkek kuşum biraz cekingen davranıyor. Çiftleşmeleri için ne yapa bilirim.
Resim koyma imkanınız varsa kuşlarınızın çiftleşmeye uygun olup olmadığı konusunda arkadaşlar sizi bilgilendirebilir.

evet vicente arkadaşında dediği gibi fotoğraf koyma imkanınız var mı

yemliğine (standat olan için) beş çay kaşığı nijer tohumu iki çay kaşığı bal iyice karıştır dişiye ver sadece imkanın varsa erkeği farklı bi kafese al ve 4 gün ayrı tut günde bi sefer yarım saat sırayla sal kuşları birbirlerinin kafesine gidecektir ama içeriye girmesin sonra tekrar erkeği kafese koydun mu tamamdır.gelsin yumurtalar.

sonuç dişi kuş daha kızışmamıştır,erkekte yalakalık yapınca yiyor tokadı gayet normal

uzhlk.jpg

erkeğin cere rengi koyu mavi mi yoksa açık mı burdan tam anlaşılmıyor fotoğraf oynamış

kızgın olması için koyu mavi olması gerek dişi kızışmış

erkek kuşum ne zaman yanına gelse hemen burnu ile vuruyor erkek kuşu istemiyor gibi :(

belkide oyun oynuyordur kuşların anlayacağı bi dil bilmek isterdim vallahi onlarla konuşmak :D örnek yapma evladım ciyaklama lan çabuk çiftleşin yumurta istiyorum gibi :D ama yok bilemiyorum

pek oyun gibi degil ama :) inş çiftleşirler bilmiyorum sorun dişi'demi erkekdemi :)

kardeş duble factor spangele kuşun cere resmini yükler misin

Geri