petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve servet_ tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. servet_

servet_ Guest

Öncellikle merhaba arkadaşlar dişi kuşum erkegi yanına yaklaşdırmıyor ve her zaman burnuyla vuruyor. Ve erkek kuşum biraz cekingen davranıyor. Çiftleşmeleri için ne yapa bilirim.

2. Emre TURAN

Resim koyma imkanınız varsa kuşlarınızın çiftleşmeye uygun olup olmadığı konusunda arkadaşlar sizi bilgilendirebilir.

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    evet vicente arkadaşında dediği gibi fotoğraf koyma imkanınız var mı

4. Tahsin ÖZDEN

yemliğine (standat olan için) beş çay kaşığı nijer tohumu iki çay kaşığı bal iyice karıştır dişiye ver sadece imkanın varsa erkeği farklı bi kafese al ve 4 gün ayrı tut günde bi sefer yarım saat sırayla sal kuşları birbirlerinin kafesine gidecektir ama içeriye girmesin sonra tekrar erkeği kafese koydun mu tamamdır.gelsin yumurtalar.

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    sonuç dişi kuş daha kızışmamıştır,erkekte yalakalık yapınca yiyor tokadı gayet normal

6. servet_

servet_ Guest

7. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    erkeğin cere rengi koyu mavi mi yoksa açık mı burdan tam anlaşılmıyor fotoğraf oynamış

8. servet_

servet_ Guest

açık mavi gidi duruyor

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    kızgın olması için koyu mavi olması gerek dişi kızışmış

10. servet_

servet_ Guest

erkek kuşum ne zaman yanına gelse hemen burnu ile vuruyor erkek kuşu istemiyor gibi :(

11. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    belkide oyun oynuyordur kuşların anlayacağı bi dil bilmek isterdim vallahi onlarla konuşmak :D örnek yapma evladım ciyaklama lan çabuk çiftleşin yumurta istiyorum gibi :D ama yok bilemiyorum

12. servet_

servet_ Guest

pek oyun gibi degil ama :) inş çiftleşirler bilmiyorum sorun dişi'demi erkekdemi :)

13. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş duble factor spangele kuşun cere resmini yükler misin

Sayfayı Paylaş