petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Vedat ASLAN tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    2 gun once erkeğime bir disi aldim.Erkek ciftlesmek istiyor ama disi kiziyor ne zaman ciftlesirler :confused:

2. kartall82

kartall82 Guest

dişi kuş ilk ortama alışması lazım ortam ve imkanlar elverişli olduğunda çiftleşirler siz sabredin

3. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
  4. Samet Çağlar

aynı durum benim kuşlarda da var. 2 yaşında erkek kuş vardı dişi aldım 1 hafta önce 3-4 gündür yan yanalar habire kusuyorlar birbirine ama bakalım hayırlısı :D yuvalık falan taktım bekliyoruz :D:eek:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:00 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

Şu an erkek dişi nin kafasını gagasıyla kaşıyor :D iyiye alamet mi acaba

5. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İnş ciftlesirler sizinkiler de umarim :)

6. denizakdmr

Her dişi ile erkeyin çiftleşmesi söz konu diyil onlarda severek hattta aşık olarak eş tutarlar. Sana vavsiyem nijer dene bol ver sonra olmazsa aynı kafes icinde ayır araya bir birlerini görecek ama ulaşamayacak şekilde tel koy

7. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hepinize tesekkurler

Sayfayı Paylaş