Çiftleşme :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan Naçar tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    istanbul
    Az önce çayımı yudumlarken kafamı kafesedoğru çevirdim benim küçük şeytanı iş üstünde yakaladım Çok uyumlu bir çift resimdeki kuşlardan bahsediyorum bu arada dişi ve erkeğin ırkları nedir ?:eek: umarım bol yumurta ve sağlıklı yavrular verirler bana darısı herkesin başına maşallah demeden lütfen kapatmayın

2. yusufkral

yusufkral Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    yerliye benziyorlar 1 haftaya alrsınız yumurtaları ilk kuluçkasıysa boş cıka bilir

3. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    istanbul
    dişi kusum bi hayli iri ilk yumurtası değil 1 ay önce 2 yumurta yaptı bostu

4. Tevfik AKTUNÇ

Yuvadan mamayı eksik etmeyin, kuşlar yerli.

5. Sinan ÇELİK

Maşallah kuşlarınıza :)

6. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Ben de bekliorum ama bir türlü çiftlşmediler sürekli yuvaya girip çıkıyorlar.erkek biraz genç mi aklıyor anlamadım

7. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    istanbul
    bugün fatihteki kapalı spor kompleksinddeki etkinliğe gidicem uygun fiyata mama bulursam almayı düşünüyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:23 -->-> Daha önceki mesaj 10:21 --

Dişi kuşum dün sabajtan beri kutunun içerisinde erkek onu besliyor ve gece uyurken ve suan hala kemirme sesleri duyuyorum çiftleşeli benim gördüğüm 5-6. gün olması lazım :D

Sayfayı Paylaş