petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan Naçar tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Az önce çayımı yudumlarken kafamı kafesedoğru çevirdim benim küçük şeytanı iş üstünde yakaladım Çok uyumlu bir çift resimdeki kuşlardan bahsediyorum bu arada dişi ve erkeğin ırkları nedir ?:eek: umarım bol yumurta ve sağlıklı yavrular verirler bana darısı herkesin başına maşallah demeden lütfen kapatmayın

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yerliye benziyorlar 1 haftaya alrsınız yumurtaları ilk kuluçkasıysa boş cıka bilir

3. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    dişi kusum bi hayli iri ilk yumurtası değil 1 ay önce 2 yumurta yaptı bostu

4. Tevfik AKTUNÇ

Yuvadan mamayı eksik etmeyin, kuşlar yerli.

5. Sinan ÇELİK

Maşallah kuşlarınıza :)

6. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Ben de bekliorum ama bir türlü çiftlşmediler sürekli yuvaya girip çıkıyorlar.erkek biraz genç mi aklıyor anlamadım

7. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    bugün fatihteki kapalı spor kompleksinddeki etkinliğe gidicem uygun fiyata mama bulursam almayı düşünüyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:23 -->-> Daha önceki mesaj 10:21 --

Dişi kuşum dün sabajtan beri kutunun içerisinde erkek onu besliyor ve gece uyurken ve suan hala kemirme sesleri duyuyorum çiftleşeli benim gördüğüm 5-6. gün olması lazım :D

Sayfayı Paylaş