petshop

Çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Adanali tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Adanali

Adanali New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 6 aylık erkek muhabbet kusumun yanına 3 aylık dişi aldım.. Devamlı öpüşüyorlar birbirlerinin gagalarının kenarlarını kasıyorlar Erkek arada dişinin üstüne tek ayağını koyuyor Ve dişi yuvaya 3 günde alıştı erkek yuvanın kapısınn önnde duruyor Çiftleşebilirler mi Sizce ??

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    1
    Arkadaşım bu kuşlar birbirinden hoşlandığında ve iyi anlaştıklarında böyle davranıyorlar ama çiftleşme tamamen farklı. Senin kuşlar daha çok küçük 8-9 aylık olana kadar çiftleşmeleri zor ancak bu şekilde oyun oynarlar.

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member
    Üye

Beğenileri:
    6
    Şuan için çiftleşseler dahi yumurta oluşumu olmaz olsada yavru olmaz..bence şuanki durumları gayet iyi ilerliyor 2 ay kadar daha yuvalık takmayın sonra yapıştırın yuvalığı gelsin yavrular :)

4. Adanali

Adanali New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Ben daha yeni besledigim için bilmiyorum.. banada saçma gelmişti daha yavrular ama bilen birisine gösterdim bana çiftleşir yavruları olur demişti neyse saglık olsun :) biraz daha beklerim yuvalıgı cıkartmama gerek varmı :)

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member
    Üye

Beğenileri:
    6
    siz bilirsin kalsın isterseniz ..

6. Adanali

Adanali New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    denemekte yarar varmı peki :)