petshop

Çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan GÖLGE tarafından 18 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan GÖLGE
    Gizli

bugün erkek 8-9 aylık mubişime aynı yaşta dişi mubiş aldım birbirlerini kaşıyorlar hep öpüşüyorlar erkek dişinin üstüne ayğını atıyor :D yuvalıkta var çiftleşirlermi acaba dişi pek pas varmio ayağını atınca daha 5 saat felan oldu dişi geleli eve:confused:

2. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

oglan sinemaya gtmiş yan koltukta bi bayan ! evlenirler mi ?

3. Seher Ün ERTEK
    Gizli

:D zamana bırakın bende sabırsızdım ümidim yoktu anlıyorum sizi ama 3 aydan önce mızmızlanmak yok :)

4. Hakan GÖLGE
    Gizli

yumurta yaptılarmı ?

5. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

ben ne yapıyım? 5 sene 2 kuşa bak bu sene çiftleşşin tek yavrusunu öldürüp birbirlerinden sogusun.. hı ben ne yapim? :p

6. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

Bu adam ne yapck bu adam :)

7. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

sen onca sene bi agaca bak meyve veremeden şimşek gelsin çarpsın misali, ben ne yapim ben?:p

8. Seher Ün ERTEK
    Gizli

hayır ama bugün çiftleştiler ve dişi sonunda yuvayı farkedip kemirdi girdi çıktı :D

9. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

adam oglanı evermis torun sevelim diye , oglan anayı babayı evden atmış yerim darardı diye yaa... o adam ne yapsın hocam

10. Seher Ün ERTEK
    Gizli

valla doğru sölüon benimde canım az yanmadı du bakalımyumurta yavru yok yeme düşsün önümüzde çok yol var :D

11. Seher Ün ERTEK
    Gizli

:D ne güldüm ama :)

12. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

:) allah hayırlı gülmeler nasip etsin abla...

13. Seher Ün ERTEK
    Gizli

amin hepimize nasip etsin :)

14. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

:D

@yücel, bu adam fazla dayanmaz aga, en fazla 2 hafta :D

Sayfayı Paylaş