petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan GÖLGE tarafından 18 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan GÖLGE
    Gizli

bugün erkek 8-9 aylık mubişime aynı yaşta dişi mubiş aldım birbirlerini kaşıyorlar hep öpüşüyorlar erkek dişinin üstüne ayğını atıyor :D yuvalıkta var çiftleşirlermi acaba dişi pek pas varmio ayağını atınca daha 5 saat felan oldu dişi geleli eve:confused:

2. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

oglan sinemaya gtmiş yan koltukta bi bayan ! evlenirler mi ?

3. Seher Ün ERTEK
    Gizli

:D zamana bırakın bende sabırsızdım ümidim yoktu anlıyorum sizi ama 3 aydan önce mızmızlanmak yok :)

4. Hakan GÖLGE
    Gizli

yumurta yaptılarmı ?

5. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

ben ne yapıyım? 5 sene 2 kuşa bak bu sene çiftleşşin tek yavrusunu öldürüp birbirlerinden sogusun.. hı ben ne yapim? :p

6. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

Bu adam ne yapck bu adam :)

7. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

sen onca sene bi agaca bak meyve veremeden şimşek gelsin çarpsın misali, ben ne yapim ben?:p

8. Seher Ün ERTEK
    Gizli

hayır ama bugün çiftleştiler ve dişi sonunda yuvayı farkedip kemirdi girdi çıktı :D

9. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

adam oglanı evermis torun sevelim diye , oglan anayı babayı evden atmış yerim darardı diye yaa... o adam ne yapsın hocam

10. Seher Ün ERTEK
    Gizli

valla doğru sölüon benimde canım az yanmadı du bakalımyumurta yavru yok yeme düşsün önümüzde çok yol var :D

11. Seher Ün ERTEK
    Gizli

:D ne güldüm ama :)

12. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

:) allah hayırlı gülmeler nasip etsin abla...

13. Seher Ün ERTEK
    Gizli

amin hepimize nasip etsin :)

14. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

:D

@yücel, bu adam fazla dayanmaz aga, en fazla 2 hafta :D

Sayfayı Paylaş