petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre BOSTAN tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Emre BOSTAN

arkadaşlar vitamin nijer tohumu hepsini veriyorum ama çiftleşme daha yok. sizce ne zaman olacak bu iş ??

2. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Sadece nijerle olacak iş değildir bu :)
    Düzenli olarak yumurta maması+rendelenmiş havucu 3güne1 verirseniz(Buna ek olarak suyuna vitamin) daha çabuk verim alırsınız,birde kafesinizdeki yem bloğunu kaldırın hangi yapışkanla birleştirdikleri bilinmiyor zararlı olabilir tavsiye etmem :)

3. Hakan YILDIZ

Ballı kraker mi deniyor ismine bilmiyorum tam net onu kaldırın, zararlı. Sitede aratırsanız evde nasıl yapılacağını öğrenebilir ve sağlıklı krakerler yapabilirsiniz.

4. Emre BOSTAN

krakeri kaldırdım formda okuduktan sonra zararlı olduğunu öğrendim res,m eski o yüzden orada o. yorumlarınız için tşkler sizce kuşlar yaş olarak yeterli olgunluğa ulaşmış mı

5. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Evet yaş olarak yeterli,erkeğiniz kızgınlaşmış dişinin daha zamanı ihtiyacı var.Az miktar havuç rendeleyip verin çok yararını göreceksiniz :)

Sayfayı Paylaş