petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve suzie ile efe tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. suzie ile efe
    Gizli

arkadaşlar bnm üç çift kuşm var bir çiftten daha önce mart ayında yavru aldm haziranda yine yumurtladı ama yumurtalarını yedi o zamandan beri de tık yok
    diğer iki çiftimi de daha yeni eşleştrdm
    fotolarını size yarn eklicm
    nerede yanlş yapıyorm anlamıyorm
    yavru istiyorum artk
    biri bana yol göstersn

2. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Kuslari fazla rahatsiz etmiceksin gunes alan yer ve sesiz ortam olucak 10 günde bir bi cay kasigi nijer haftada 2 kere suluga vitamin haftada bir mama vericeksin ve sabırla bekliceksin bendede 3 cift kus var bekliyorum hala 3 ay oldu

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kuşları yerleri iyi olacak güneş görecek bakımı iyi olacak arada vitamin ver 2-3 gün arayla yumurta ver bana göre en önemli olan şeyde havuç kızıştırırı foto olsa daha iyi olurdu.. bu yazdıklarımı dene olmasa önceden yumurta aldıgın cifti ayır birbirlerini görsünler 1 hafta sonra birleştir bu da kızıştırırı :)

#3 yusufkral, 1 Eylül 2014
    Son düzenleme: 1 Eylül 2014
  4. alper onur

alper onur Member

Beğenileri:
    0
    kardaş eğer kuşlarının çiftleşmesini istiyorsan normal yeme nijer tohumu, keten tohumu ve yulaf karıştır.. size önerim vitalmax vitamin ilacından almanızdır ... oldukça enerjik ve formda tutuyor....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

yok güneş görecek, yok haftada 1 çay kaşıgı nijer karıştır, yok sessiz ortamda olacakmış kal bide 12 saat yatacakmış hangi hayvan yatıyor amk 12 saat.... bunlar hikaye dediğimi yapın idda ediyorum yukarıda verdiğim formulu uygulayın 100%100000 sonuç alacaksınız ..

Sayfayı Paylaş