Karadeniz Pet

çiftleşme

• Konbuyu başlatan suzie ile efe
  • Başlangıç tarihi
S

suzie ile efe

Guest
arkadaşlar bnm üç çift kuşm var bir çiftten daha önce mart ayında yavru aldm haziranda yine yumurtladı ama yumurtalarını yedi o zamandan beri de tık yok
diğer iki çiftimi de daha yeni eşleştrdm
fotolarını size yarn eklicm
nerede yanlş yapıyorm anlamıyorm
yavru istiyorum artk
biri bana yol göstersn

Kuslari fazla rahatsiz etmiceksin gunes alan yer ve sesiz ortam olucak 10 günde bir bi cay kasigi nijer haftada 2 kere suluga vitamin haftada bir mama vericeksin ve sabırla bekliceksin bendede 3 cift kus var bekliyorum hala 3 ay oldu

kuşları yerleri iyi olacak güneş görecek bakımı iyi olacak arada vitamin ver 2-3 gün arayla yumurta ver bana göre en önemli olan şeyde havuç kızıştırırı foto olsa daha iyi olurdu.. bu yazdıklarımı dene olmasa önceden yumurta aldıgın cifti ayır birbirlerini görsünler 1 hafta sonra birleştir bu da kızıştırırı :)

Son düzenleme:
kardaş eğer kuşlarının çiftleşmesini istiyorsan normal yeme nijer tohumu, keten tohumu ve yulaf karıştır.. size önerim vitalmax vitamin ilacından almanızdır ... oldukça enerjik ve formda tutuyor....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

yok güneş görecek, yok haftada 1 çay kaşıgı nijer karıştır, yok sessiz ortamda olacakmış kal bide 12 saat yatacakmış hangi hayvan yatıyor amk 12 saat.... bunlar hikaye dediğimi yapın idda ediyorum yukarıda verdiğim formulu uygulayın 100%100000 sonuç alacaksınız ..

Geri