Karadeniz Pet

Çiftleşme

Onur OKTAY

Meraklı Üye
Arkadaslar sonunda çift olarak kuş buldum ve aldım. Opusuyorlar hic ayrilmiyorlar yem kusmalar falanda var birbirlerine. Disi kus daha bi istekli genel olarak o erkegi kaşıyor :) Yuvaligi taktim. Kafeslerinde hem mama hem normal yemleri takılı. Ama yuvaya pek ilgi gostermiyolar isleri gucleri aşk tazelemek :) Yuvaya ilgilerini saglamak icin ciftlesme olmasi adina neler yapabilirim ek olarak? Kuşlar erkek 1 yaş civari, dişide o civarda.

Son düzenleme:
Yeni yerlerine alışmaları zaman alır ve bu kuştan kuşa farkeder. Biraz sabır

Kuşlar ne zamandır sizde sabır bu işi çözecektir inşaallah

Kuşlar ne zamandır sizde sabır bu işi çözecektir inşaallah

Cumartesi gununden beri bendeler. Salmadaydılar. İnşAllah hocam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

Yeni yerlerine alışmaları zaman alır ve bu kuştan kuşa farkeder. Biraz sabır

Anladım. Kimsenin girmediği bir odaya koymama gerek varmıdır kuşları?

Eğer öyle yaparsan çok daha iyi olur daha tazeler zamanla hersey olur inşaallah zaten çiftmisler.

Sabredin kardeşim. Dişi Allah'ın izniyle güdüsel olarak yuvaya girer zamanı gelince. İlgi çekmesi için yuvaya az bir talaş ve kokusu cezbetsin diye kabuk tarçın koyabilirsin :) Bana da levent acar demişti işe yarıyor yavaş yavaş. Dişinin istekli olması güzel birşey. Yeni yerlerine alışmaları gerekecek. Hayırlı olsun maşallah kuşlarınıza.

Hayırlısı olsun , inşallah en kısa sürede yavru alırsınız .

Kabuk tarçın sonuç verirse bende koyayım yuvaluğa

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sabredin kardeşim. Dişi Allah'ın izniyle güdüsel olarak yuvaya girer zamanı gelince. İlgi çekmesi için yuvaya az bir talaş ve kokusu cezbetsin diye kabuk tarçın koyabilirsin :) Bana da levent acar demişti işe yarıyor yavaş yavaş. Dişinin istekli olması güzel birşey. Yeni yerlerine alışmaları gerekecek. Hayırlı olsun maşallah kuşlarınıza.

Tesekkur ederim hocam. Yuvaya kuş kumu koymuştum. Kabuk tarçınım şuan yok toz tarçın olur mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

Hayırlısı olsun , inşallah en kısa sürede yavru alırsınız .

İnşAllah teşekkür ederim.

Son düzenleme:
sevgili dostum çift kuşların alışma süreleri çok değişkenlik arz ediyor kimisi 3-4 hafta kimisi 1 yıl. Sabırla beklemen lazım

Kardeşim toz tarçın sorun olabilir. Hapşurtur ağzına gelirse tadı çok keskin

sevgili dostum çift kuşların alışma süreleri çok değişkenlik arz ediyor kimisi 3-4 hafta kimisi 1 yıl. Sabırla beklemen lazım

Anladım hocam tamamdır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:10 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

Kardeşim toz tarçın sorun olabilir. Hapşurtur ağzına gelirse tadı çok keskin

Tamamdır. Toz tarçın koymayayım o halde ben.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

Bugün yuvalığa girmeye başladılar bakalım sonuç ne olacak :)

Geri