petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Teknoay.org tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Teknoay.org

Muhabbet kuşlarının çiftleşme zamanları kızgınlık felan diyorlar bilgisi olan varmı ?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşlar ortamı saglansin kendileri sağlıklı olsun ister kizissin ister Gaga beyaz olsun ciftlesip yumurtlarlar ha bir de yaşları uygun olmali

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ortam yaş uygunsa eşse yumurtlar

4. Teknoay.org

Sizce yaşları uygunmu ?

5. emrullah6934

emrullah6934 New Member

Beğenileri:
    0
    Yaşları uygun gözüküyor.Eğer gerekli şartları sağlarsanız yumurtaları olabilir

6. erdemdemirel

Kuşları ne zaman aldın alırken sana kaç aylık oldugunu söylemeleri gerekirdi

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Alırsın insaallah ama bana göre en az bi 3 ay iyi bir bakimla

8. Teknoay.org

Aldıgım yere dişi kuşum yeşil olanın fotografını gösterdim bna en uygun olan kuş kafesini gösterdi bende şeçtim bakımı için ugraşıyorum fakat neler yapmalıyım Yusuf Bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:15 --

Biraz anlatırmısınız bide yumurtalık ben kendim yapmak istiyorum fakat tahtadan geniş bir yumurtalık

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yumurta maması yap hafta da 2 3 ver dal dari da ver iyi olur arada banyo yaptır. Yuvası da elin yatkinsa yapabilirsin

10. Teknoay.org

Vitamin için neler yapmalıyım havuc elma felan rendeleyip yemligine koysam olurmu ?

11. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Elma çok az ver zayıflatır kuşu ben hiç vitamin kullanmıyorum kullananlara danisirsan iyi olur

12. Teknoay.org

Teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş