petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve atomixstar tarafından 1 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. atomixstar

atomixstar New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba saygı değer muhabbetkuşu.com üyeleri aranıza yeni katılmış bulunmaktayım aslında yeni değilim diğer hesabımın şifresini unuttuğum için yeni kayıt açmak zorun da kaldım şifremi farklı mail adresine kayıt ettirdiğim için değiştiremedim :)

Konuya gelirsek,bundan bir hafta önce dişi kuş ilk kuluçkasına yattı tabi ki meraklı annem yumurtalara dokununca kuş haliyle yumurtaları kırdı bende buna çok üzülmüştüm derken dün öğlen saatlerinde kuşlarımın çiftleştiğini gördüm aklım da kalan soru şu acaba ilk yumurtalar boş muydu? ikincisi dişi kuş tekrar dan yumurtlar mı?

Cevaplarınız için şimdiden TEŞEKKÜRLER :cool: :cool:

#1 atomixstar, 1 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 1 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş