Karadeniz Pet

Çiftleşme

daygrameon

Meraklı Üye
Merhabalar.

Çift muhabbet kuşum var. Erkek olan dişiden küçük olmasına rağmen bu sabah kafesin altında dişiyi sıkıştırıp üstüne çıkmaya çalıştığını gördüm. Ceresi kızışmış gibi değil ama yine de deniyordu. Dişi ise sanırım tırnaklarının sırtına batmasından dolayı bağırıyor ve çiftleşmek istemiyor. Tam olarak ne zaman çiftleşebilirler ? Yuvayı şimdi mi takmalıyım ? Yumurta çiftleşmeye başladıktan ne kadar süre sonra oluşur ? Teşekkürler.

Kardesim ne olur ne olmaz yavruluk koy
Delicius kardes benim kuşun göz resmini attım bakar mısın

Erkek ile dişi kaç aylık ?

Buyur hocam kuşların resimleri

ZVgQl3.jpg

vLd83A.jpg

ZVgQlo.jpg

5krmBd.jpg

Kardeşim kuşun daha küçük muhabbet kuşları 8 9 aylık olduklarında yavru yapmaya hazır olurlar hazır oldugunu ceresindeki renk degişimiinden anlarsın

Erkek ile dişi kaç aylık ?

Kardeşim kuşun daha küçük muhabbet kuşları 8 9 aylık olduklarında yavru yapmaya hazır olurlar hazır oldugunu ceresindeki renk degişimiinden anlarsın

Erkeğin çiftleşmeye çalışması işkillendirdi beni. Ne kadar daha beklemek gerekir ? Bilmiyorum şuan kuşların kaç aylık olduklarını :( Dişiyi ölen erkek için almıştım ama dişi erkeği dövüp öldürdü. Bu beyaz erkeği de yeni aldım ama dediğim gibi bilmiyorum kaç aylık olduklarını.

Buyur hocam kuşların resimleri

ZVgQl3.jpg

vLd83A.jpg

ZVgQlo.jpg

5krmBd.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 16:25 --

[/COLOR]
Merhabalar.

Çift muhabbet kuşum var. Erkek olan dişiden küçük olmasına rağmen bu sabah kafesin altında dişiyi sıkıştırıp üstüne çıkmaya çalıştığını gördüm. Ceresi kızışmış gibi değil ama yine de deniyordu. Dişi ise sanırım tırnaklarının sırtına batmasından dolayı bağırıyor ve çiftleşmek istemiyor. Tam olarak ne zaman çiftleşebilirler ? Yuvayı şimdi mi takmalıyım ? Yumurta çiftleşmeye başladıktan ne kadar süre sonra oluşur ? Teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:50 --

Kuşların 5,6 aylık daha ahzır degiller 2,3 aya hazır olurlar :) bu ikisinin yavruları güzel olur bak maşallah

Son düzenleme:
Geri