petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ciftlesme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gokhan34 tarafından 27 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    ]Slm oncelikle.dun erkek kusuma arkadasimdan albino kirmizi goz disi geldi.erkek 11 aylij disi 9 aylik.1 gun once disi geldi.kur yapiyolar gibi geldi bana.video koyabiliyomuyuz.ayrica yuvalik nezaman takiyim.eger anlasamasalar kavgami ederler yoksa birbirinden uzakmi dururlar.suan dari nijer mama vitamin balli yem cok az 2 ayda bir veriyorum.arada kendi yaptigim karisim mamadan veriyorum.

#1 gokhan34, 27 Ağustos 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ağustos 2015
  2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    2 ayda bir mi haftada bir mi :) 2-3 günde bir mama ver ve biraz nijer kat yemlerine yarım çay kaşığı yada 1 çay kaşı kadar yuvalığı da tak kuşllarla fazla ilgilenme yumurta alırsın eğer kavga felan yoksa eş tutarlar.

3. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Baskan balli yem petshoplardakiler sagliklik deil.enson 1 ay once tek eerkege vermistim.kavga etmediler.ilk gun iki kafesi yanyana kuslari ayri ayri koydum.ikinci gun ayni kafese koydum erkek direk disinin yanina gitti.opusme kafa sallama var.kafes buyuk ikiye ayrilabilen salma tarzi.murekkep baligi ve kumuda koydum mama ve nijerde var yulaf koydum.sularini ikigunde bi degisiyorum.yemlerini tazeliyorum.versele lega kullaniyorum.yarin yuvaligi takim

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Ben mamayı anlamıştım 2 ayda bir :) ballı yem sağlıklı deil doğru ballı yem hiç verme mamayıda 2-3 günde bir ver

5. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Opusme var ayak atma var.bazen sesleri yukseliyor onu cozemedim bilgisi olan varmi.bagirisma gibi ama kavga deil

6. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Şarkı söyleme, konusma ve işlik Calma: Mutlu, Sağlıklı, Memnun kuş.
    Gevezelik, cırıldama:
    Yumuşak tondaki cıvıldamalar, memnuniyetin bir işareti veya konuşmayı Ögrenme Çalışmaları olabilir.
    Yüksek sesli bağırtılar tehlike savmak için olabilir.
    Dil tıkırtısı: Kendini eğlendiriyor olabilir veya okşanmak, ele alınmak anlami taşıyabilir.
    Hırlama, homurdanma: Hırlama, saldırgan bir sestir. Bir sey kuşu tehdit ediyor veya sıkıntı veriyordur. Kuşu rahatsız eden bu obje ya da Varlık uzaklaştırılmalıdır. Homurdanan Kuslar tutulmamalıdır ısırmaları mümkündür.

7. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Yawruluk taktim dun.ama suan da icine ikisidr hic girmiyor.tam olaraka girmeleri nekadar zaman alir

Sayfayı Paylaş