Karadeniz Pet

ciftlesme

gokhan34

Meraklı Üye
]Slm oncelikle.dun erkek kusuma arkadasimdan albino kirmizi goz disi geldi.erkek 11 aylij disi 9 aylik.1 gun once disi geldi.kur yapiyolar gibi geldi bana.video koyabiliyomuyuz.ayrica yuvalik nezaman takiyim.eger anlasamasalar kavgami ederler yoksa birbirinden uzakmi dururlar.suan dari nijer mama vitamin balli yem cok az 2 ayda bir veriyorum.arada kendi yaptigim karisim mamadan veriyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 ayda bir mi haftada bir mi :) 2-3 günde bir mama ver ve biraz nijer kat yemlerine yarım çay kaşığı yada 1 çay kaşı kadar yuvalığı da tak kuşllarla fazla ilgilenme yumurta alırsın eğer kavga felan yoksa eş tutarlar.

Baskan balli yem petshoplardakiler sagliklik deil.enson 1 ay once tek eerkege vermistim.kavga etmediler.ilk gun iki kafesi yanyana kuslari ayri ayri koydum.ikinci gun ayni kafese koydum erkek direk disinin yanina gitti.opusme kafa sallama var.kafes buyuk ikiye ayrilabilen salma tarzi.murekkep baligi ve kumuda koydum mama ve nijerde var yulaf koydum.sularini ikigunde bi degisiyorum.yemlerini tazeliyorum.versele lega kullaniyorum.yarin yuvaligi takim

Ben mamayı anlamıştım 2 ayda bir :) ballı yem sağlıklı deil doğru ballı yem hiç verme mamayıda 2-3 günde bir ver

Opusme var ayak atma var.bazen sesleri yukseliyor onu cozemedim bilgisi olan varmi.bagirisma gibi ama kavga deil

Opusme var ayak atma var.bazen sesleri yukseliyor onu cozemedim bilgisi olan varmi.bagirisma gibi ama kavga deil

Şarkı söyleme, konusma ve işlik Calma: Mutlu, Sağlıklı, Memnun kuş.
Gevezelik, cırıldama:
Yumuşak tondaki cıvıldamalar, memnuniyetin bir işareti veya konuşmayı Ögrenme Çalışmaları olabilir.
Yüksek sesli bağırtılar tehlike savmak için olabilir.
Dil tıkırtısı: Kendini eğlendiriyor olabilir veya okşanmak, ele alınmak anlami taşıyabilir.
Hırlama, homurdanma: Hırlama, saldırgan bir sestir. Bir sey kuşu tehdit ediyor veya sıkıntı veriyordur. Kuşu rahatsız eden bu obje ya da Varlık uzaklaştırılmalıdır. Homurdanan Kuslar tutulmamalıdır ısırmaları mümkündür.

Yawruluk taktim dun.ama suan da icine ikisidr hic girmiyor.tam olaraka girmeleri nekadar zaman alir

Geri