petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cıftlesme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve neco123 tarafından 12 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. neco123

neco123 New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaslar benim 1 cift kusum var 2 aydir birlikteler 1 aydirda yuvalik takili daha once resimlerini paylasmistim ikininde kizismis oldugunu soylenmisti erkek surekli kur yapayo ama disi hep kaciyo yuvaligada surekli giriyo icinde kumlari eseliyi acaba beklemelimiyim yoksa 2_3 hafta ayirip beklitip sonrami koysam

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Merhaba, eşe atmadan önce ayrı tuttun mu bilmiyorum ama keşke başta yapsaydın belki faydasını şimdiye kadar görürdün. Şimdi için fazla rahatsız etme kur yapıyorlar ve dişi yuvaya girip çıkıyorsa bir süre daha beklemeni tavsiye ederim. Yine bir gelişme olmazsa bir ahval düşünürsün. İyi hobiler.

3. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı sorunları bende yaşadım kardeşim bence sıkıntı yapma olma dersin bigün olur benimde öle oldu

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Dişi yuvalığa ilgi duymaya başladıysa müdahale etmeyin şu an hazırlık yapıyordur. Biraz daha sabredin.

5. neco123

neco123 New Member

Beğenileri:
    0
    anladim abi suan bili yuvaligin icinde duruyo kum var onu eseliyo

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Yuvalıkta vakit geçirmeye başladığında yumurta yakındır demek. Bereketli üretimler.

7. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3

Sayfayı Paylaş