Karadeniz Pet

Çiftleşme

• Konbuyu başlatan Lordyarkan
  • Başlangıç tarihi
L

Lordyarkan

Guest
herkese tünaydın

bende 1 çift var dişi biraz dinlendikten sonra hep yuvalığın dışını gagalıyor ama içeri girmiyor böyle en az 3-4 haftadır bu 2 günde erkek yuvalığın tüneğinde duruyor içeri bakıyor şu aralar tüy değiştirmeye girdiler ondan okullar açılınca olucak gibide kafesi 1.5-2 hafta arasında temizliyorum etki edermi.? şimdi kuşlara bal versem 1 çay kaşığı iyi gelirmi ?

aklıma takılan birşey var televizyon sesi kuşların rahatını bozarmı çiftleşmek için vb durumlarda:D

herkese tünaydın

bende 1 çift var dişi biraz dinlendikten sonra hep yuvalığın dışını gagalıyor ama içeri girmiyor böyle en az 3-4 haftadır bu 2 günde erkek yuvalığın tüneğinde duruyor içeri bakıyor şu aralar tüy değiştirmeye girdiler ondan okullar açılınca olucak gibide kafesi 1.5-2 hafta arasında temizliyorum etki edermi.? şimdi kuşlara bal versem 1 çay kaşığı iyi gelirmi ?

aklıma takılan birşey var televizyon sesi kuşların rahatını bozarmı çiftleşmek için vb durumlarda:D

Derler yuksek yere as ilgilenme saçmalık kuşlar istesin kafanda bile çiftleşir tüye girdiler ise vitamin al suyuna iyi olur tüyden çıksınlar sonra çiftleşirler

yüksek yerdeler güneş alıyor ztn yemini 2 günde bir değiştiriyorum rahatsız olmasınlar diye peki bir sorum var kuşa sıvı balı nasıl vericem kaç kaşık kaç gün arayla tüye girdiler diye sıkıntı olmaz demi

krdeşim balı kuşların suyuna katıp werebilirsin ben öyle yapıyırum

Geri