petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Melih KAYALIKAVAK tarafından 13 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Melih KAYALIKAVAK
    Gizli

aynı çiftin ayrı ayrı çıkarttığı yavrular çiftleşirse bişey olurmu ?

2. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Daha iyi çiftleşirler yavrular :) Herhangi bir sorun olmaz ;)

3. Sevtap DERİN
    Gizli

%10'luk bir pay her zaman mevcut kesin bir şey söylemek zor. Kan aynı kan neticede.

4. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Bence olur .Doğacak yavruların sakat olma ihtimali yüksek...

5. Süleyman Aydın
    Gizli

Bence Bişi olmaz

6. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Üretimhanesi olan bir ağabeyimin dediği söz "Aynı ana babadan çıkan yavruları çiftleştirmek daha kolay ve yavrularını almak daha iyi" diyordu.

7. Melih KAYALIKAVAK
    Gizli

sağolun arkadaşlar

8. Sevtap DERİN
    Gizli

O değil de benim dişi kuşum yuvalığın içinde çok mutluyum şu an. :D

Edit: Buraya neden yazıyorum emin olun bilmiyorum. Mutluluktan şaşırdım.

9. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Bence hiç riske girme bulundugun şehirden yavrusu olan birisi varsa siteden isterse değiştirebilirsin olmadı petshopa söle

10. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Hadi hayırlısı bakalım :) Artık biz alıştık Sevtap mutlu olduğunda her yere yazıyorsun, bi sprey boya alma mutlu olduğunda evi yazılarla doldurursun :)

11. Sevtap DERİN
    Gizli

Tevfik valla çok mutlu oldum. Son 15 dakikadır içinde ve tırtıklayıp duruyor. Allah sesimi mi duydu acaba. :D Mutluluktan evi değil sokakları bile boyarım. :D

12. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Tamam sakin ol, derin nefes al ve 3 kere zıpla :) Durmadan bakmada kendi gözünü değdirme :p Bu arada senin kuşlar yumurtlasada şu sitede herkes muradına erse :D

13. Sevtap DERİN
    Gizli

Evettt değill miii amaaa:D Tevfik hala yuvada inanamıyorum. :D Kendim için bir şey istiyorsam namerdim yeter ki sitedekiler mutlu olsun. :D

14. Mustafa Demir
    Gizli

Sevtap abla inanmıyorum sen bunu yazmadan önce hiç bişey yoktu bunu yazdın benim dişimde şuan yuvalıkta inanmıyorum.......

15. Sevtap DERİN
    Gizli

Ahahah ablacığım herhalde sesimi duydular. :D Bak uğurlu geldim. İnşallah aynı zamanlarda kavuşuruz yavrulara.

16. Mustafa Demir
    Gizli

Evet abla inşallah ikimizde bu konuda boynu bükük kaldık ama Allah sesimizi duyuyor :D

17. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Hani bana da yardım etseniz yumurtlama konusunda da beraber sevinsek ne kadar iyi olurdu...:D Ortak yaptıklarınız paylaşırsanız sevinirim. Sevtap hanım da yaptıklarını yazarsa çok iyi olacak..:D

18. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    benımkı 3 aydır yuvayı tıktıklıo ama tık yok :DD:D:D:

Sayfayı Paylaş