Karadeniz Pet

Ciftlesme

İronman

Yeni Üye
Merhabalar, petshoptan damızlık çift aldım. Aldığım da durmadan çiftleşiyorlardı. Eve getirdiğimde de bir iki gün çiftleştiler. Ama 2.gün sonunda bir daha yapmadılar. Dişi yuvaya girip çıkıyor ama hepsi o kadar. Hiç çiftleşmiyorlar. Erkek yaklaşmaya çalışıyor dişi kaçıyor. Ev ortamına alışamadılar sanırım. Yapabileceğim bişey varmıdır ev ortamında strese girmesinler diye. 3 haftadır bizde ler ama alıştırmam mümkün mü bilemedim.

Ekli dosyalar

• 1560063323537-759119030.jpg
    1560063323537-759119030.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 27
Takım alıyorsanız daha önce yavru alındığından emin olun. Fotoğraf vs. isteyin. Aksi taktirde salmadan yakaladıkları iki kuşu eş diye bir kafeste satıyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hep balkonda durmuyor. Öyle hava alsınlar diye koydum. Normalde salonda yüksek rafta duruyorlar. İşte oldugumdan dolayı bütün gün evde sakin ortamda duruyorlar. Aksamları bitek aynı odada oluyoruz.ben aldıgımda yuvalıkları yoktu kafeslerinin içinde bir yumurta vardı. Çatlamış diye adam onu attı. Hastalık olur dedi. 38472

Son düzenleme:
Hep balkonda durmuyor. Öyle hava alsınlar diye koydum. Normalde salonda yüksek rafta duruyorlar. İşte oldugumdan dolayı bütün gün evde sakin ortamda duruyorlar. Aksamları bitek aynı odada oluyoruz.ben aldıgımda yuvalıkları yoktu kafeslerinin içinde bir yumurta vardı. Çatlamış diye adam onu attı. Hastalık olur dedi. Ekli dosyayı görüntüle 38472

Geri