Karadeniz Pet

Çiftleşme !

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar dişim kuşum son günlerde iyice yuvalığa girip icinde tıkır tıkır birşeyler yapıyor kendi kendine ötüyor fakat erkek kuşum içine girmiyor , icine calı cırpı koymalımıyım ?

Talaş koyabilirsin.

Ayni benimkiler gibi disi sanki yavru sesi cikartiyormus gibi o kadar bi ses tonu yapiyor yuvaligin icinde yuvaya sakin talas falan koyma cunku kendisi mukemmel bir sekilde yuvaligi hazirliyor benim yuvalik mesela talas yapmis kemirerek sabah erkegi sıkıstiriyordu disi sonra erkek ikide bir yuvaliga girip duruyor bu sekilde

Eğerki kuşlarınız yumurtayı henüz yapmadı ise bence talaş koyun , yumurtaların birbirine çarpıp kırılmasını ve sağa sola dağılmasını önler.Daha birçok faydası var , zararı olmaz talaşın bence kullanın yuvalıklarınızda..

Eğerki kuşlarınız yumurtayı henüz yapmadı ise bence talaş koyun , yumurtaların birbirine çarpıp kırılmasını ve sağa sola dağılmasını önler.Daha birçok faydası var , zararı olmaz talaşın bence kullanın yuvalıklarınızda..

Benimkiler talasi attilar kus kumu koydum onuda attilar yuvaligin icine bakim dedim kemirerek talas yapmis disi

O zaman sizin yapacak bişeyiniz kalmamış , dişi kabul etmiyorsa zorlada talaş yada kum koymanın anlamı yok.Bırakın kendi haline ..

Geri