Karadeniz Pet

ciftlesme

Kuş çok güzelmiş. Benim dişi kuşum çiftleşmeden tam 13 gün sonra yumurta yaptı. Umarım en kısa zamanda yumurtanız olur ��

Amin ablacım bugün 6. gün oldu :( Yuvadan da çıkmıyor anlamadım.

Bu fotoda yumurta var gibi duruyor kontrol ettinizmi acaba belki müdahalelik birşey olabilir

3904.jpg

Nasil kontrol etmem gerek :-( eskisi gibi cok hareketli degil durgunlasti erkek hep pesinde bide yuvaliktaki cok olan talaslari disari atiyor hani hamur tutarken unun ortasini havuz biciminde acariz ya o sekilde acmis :)

Nasil kontrol etmem gerek :-( eskisi gibi cok hareketli degil durgunlasti erkek hep pesinde bide yuvaliktaki cok olan talaslari disari atiyor hani hamur tutarken unun ortasini havuz biciminde acariz ya o sekilde acmis :)

Kuzum hele poposuna bak bakalım tüyleri gitmiş mi şişlik var mı :D Benimki de yabanileşti yaa acayip hırçın deli bir şey oldu. Bir de sanki bu fotoda kuyruğu düşmüş gibi geldi.

Kuzum hele poposuna bak bakalım tüyleri gitmiş mi şişlik var mı :D Benimki de yabanileşti yaa acayip hırçın deli bir şey oldu. Bir de sanki bu fotoda kuyruğu düşmüş gibi geldi.

Biraz gitmis vaziyette ama bilmiyorum kuzum ya.evet eskisi gibi kanatlar yukarida degil erkek rahat birakmiyor ki :) azgin teke nolcak ahah ayni gun buyukanne olucaz biz kesin yada 1-2 gun arayla

Heralde beimki de yakın yuvaya baktım bu gün içinde tüyler vardı dişi poposunuda soymuş ama hala izin vermiyor :( ne olcak bu dişinin hali :(

Ben yuvayı çıkarıp bir güzel temizledim kafesinde bir güzel yıkadım 3 gün önce taktım yuvayı sonraki gün baktım yine yuvanın kapağını kazımış talaş dolu içi. Ama pek sık girmiyor.

Murekkep baligi kemigiyle adeta ask yasiyor disi :) opucuk verir gibi gozleri bembeyaz :)

Bi kontrol et şişlik varmı eline alma imkanın varsa sertlik filan varmı bi bak bu arada benzetmen güzelmiş ama ben ne hamurdan anlarım nede havucdan :D

Ben yuvayı çıkarıp bir güzel temizledim kafesinde bir güzel yıkadım 3 gün önce taktım yuvayı sonraki gün baktım yine yuvanın kapağını kazımış talaş dolu içi. Ama pek sık girmiyor.

Ablacım bence mantar şampuanı alıp bir güzel yıkasaydın.

Geri