Karadeniz Pet

çiftleşmek için kızgınlar mı acaba ?

Mehmet GÜLER

Meraklı Üye
yaklaşık 6 aydır beslediğim kuşlarım çiftlesmek için yeterince kızgınmı acaba resimlerden anlayabilen arkadaşımız olurmu

erkek kızgında dişinin ne kadar zamanı var resime göre tahmin edebilirmiyiz..?

bugun nijer ve maxisol multivit adında bi vitamin aldım... ?

x3NzP0.jpg

xGEDob.jpg

wvmPnA.jpg

Son düzenleme:
Erkek alev alev yanıyor :D Dişide şuan için tık yok :)

ne yapmam lazım ne önerirsiniz dişinin kızgınlaşması için..

dişi ile erkeği bu süreçte ayırmak olumlu sonuç verirmi ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:47 -->-> Daha önceki mesaj 22:46 --

maşallah dişi gibi bembeyaz bi erkekte bende var

çok harika allah uzun ömür versin bir tane leke yok üzerinde

Yemlerine kızgınlaştırmak için nijer tohumu koyabilirsiniz .

dişi ile erkeği bu süreçte ayırmak olumlu sonuç verirmi ??

Dostum dişi damat yanında çocuk gibi kalıyor. Birbirlerine alıştılarsa ayırma biraz sabır işidir yavru almak.

Nijeri tavsiye etmem kuslarda yag yapar tuy dokumune sebeb olur birakin acele ise seytan karisir. elemeyin kendisi kizisin onemli olan ic kizginlik ! Ben ceresi beyaz olan kuslarin ciftlestigini cok gordum

dostum kafes in alini o kadar pis birakma en kötü 2 hafta bir temizle... ve dişi daha hazir degil beyaz ceresi erkek hazir gibi ... ama biraz daha beklemsinde fayda var...

olsun dostum sen yinede temizle temiz kalmasi kuşlar için daha iyi hasta olabilirler sonradan.

bugün kuşları bulunduğum yerde üreticilik yapan tanıdık bir abiye götürdüm. dişi olan kuşun daha çok küçük olduğunu ve 4-5 ay kadar zamanının olduğunu söyledi.. biraz daha eke yeni bir dişi almamı önerdi ?

siz ne dersiniz??

erkek kızgında dişinin ne kadar zamanı var resime göre tahmin edebilirmiyiz..?

bugun nijer ve maxisol multivit adında bi vitamin aldım... ? nijeri yeme diğerinide suluğa ne kadar katayuım

Geri