petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşmeleri için ne yapabilirim ?

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve ilkecik22 tarafından 9 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. ilkecik22

ilkecik22 New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba bende bir çift muhabbet kuşu var.dişi geleli bir hafta oldu. birbirlerinin beslemeye başladılar. vitaminleri , nijerli yemleri , normal yemleri , kemik , gaga taşı ,yuvalık var. acaba eksik bişey var mı ? birbirlerine daha yakın olmaları için tek tünek bıraktım. ortam ısısı fena değil. ancak kafese gün ışığı ampul koysam daha iyi olur mu ? kızışmaları için ekstra önerisi olan var mı ? şimdiden teşekkürler

2. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    dostum ampule degebılırler ve zarar gorebilirler ayrıca kabloyu kemirebilirler.
    kızışma için nijeri cok verme tuye girebilirler mamalarını eksik etme ayrıca rahatsız etme cok

3. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    mama vermeni öneririm ve onlarla yem vermek suyunu değiştirmek dışında hiç ilgilenmemeni öneririm hatta ben yem verirken dahi direk onlara bakmıyorum. illa bakacak olursamda evden çıkarken bilgisayarı kafesin karşısına koyuyorum kaydediyorum :D ama ne fantazilerini yakaladım inşaallah böyle devam ederler :D

4. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Nıjerı çok verme tüye sokarsın

5. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşların kuyrukşaru tünekteyken kafese değmemesine özen gösteriniz bide rahatsız etmeyin

6. ilkecik22

ilkecik22 New Member

Beğenileri:
    0
    herkese çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş