petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşmeme.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mert ulu tarafından 30 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. mert ulu
    Gizli

mert ulu Guest

Arkadaşlar 2 ay oldu kuşlarımı çift diye petshoptan hala çiftleşmediler herşeyleri var her türlü bakımları tam yapıyorum fakat erkek dişiye sürekli kur yapıyo dişi erkek çok yaklaşınca gaga vurup kaçıyor ne yapmalıyım nijer tohumu,havuç herşeyi denedim olmuyo kafayı yicem yakında birisi bana yardım etsin lütfen manisa merkezdeyim.buyrun fotoğrafları.
    http://m1306.hizliresim.com/1b/l/p97lz.jpg

2. mert ulu
    Gizli

mert ulu Guest

dişi kuş yuvaya dair yaklaşmıyo bu arada.

3. Umutcan AĞLAR
    Gizli

2 side kızgın fakat bu işin sırrı sabırdır. Dişi kendini hazır hissettiğinde yumurtayı alacaksınız.

4. mert ulu
    Gizli

mert ulu Guest

2 aydan fazladır böyleler daha ne sabırı yahu dişi kuş yuvalıga bile yaklaşamıyor neyin sabırı bu adamlar takır tukur üretiyo bizmki yuvalıga yaklaşmıyo.

5. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    aynı sorun bendede var yanlız bnm dişi öpüyo beslıyo kuşları ayır erkek iyice sabırsızlaşsın ıyıce kızıstıgında dişiden baskın duruma gelecektir sabırla bekle 15 gün ayrı tut kuşları ama birbirlerini görsünler.

6. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    resimden anlaşıldıgına göre dişi yumurtlamaya yakın gaga rengı ıyıce kahverengıye donmus braz sabır et nijer tohumunu hıc eksık etme sularınada vitamin solüsyonu ko
    y mutlaka

7. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Forumda gezersen 1 sene bekliyen arkadaslar var oncelikle ciftler esini sen sectin dez avantaj beyenicekmi 2. Olarak yer degisikligi hayvan yeni bir ortama girmis bklemen lazim es tutucakmi bakalim biraz daha sabret olmadi gotur petshopta senin erkege bi disi bakin kafase koy anlastigi bi es al daha rahat olur senin icin

8. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Maşaallah kusların ikiside cok güzeller fakat sabretmelisin. Bende senin gibi sabırsızdım ilk zamanlarda. İnanırmısın bilmem ama ben elimdeki 1 cift kustan yumurta alabilmek için 1 sene bekledim 3 ay nedir ki :)

9. Ali Karaaslan
    Gizli

Benim erkek biraz dişi göre dik durarak kafasını çok acayip kabartıyor kur yapıyor dişide sanki robot gibi hemen pozisyonu veriyor :) çiftleşmeleri en fazla 10 saniye sürüyor dişi hemen kaçıyor bide benim dişimin taktiği erkek ne zaman kur yapmaya başlasa hemen yemliğe gidip yem yemeye başlıyor erkekte öyle bekliyor geri tüneğe çıkmasını dişinin midesi nasıl patlamıyor hayret ediyorum ne zaman baksam yem yiyor :D sen daha 2 ay beklemişsin ben daha uzun süredir bekliyorum daha yeni yeni yuvalığa alıştı

10. Mehmet ŞEKER
    Gizli

kafes düzenini elden geçir.

11. mert ulu
    Gizli

mert ulu Guest

olmuyo arkadaşlar olmuyo kafayı yicem ya.

12. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Olur ya sabret biraz. kafesde ufak degişiklikler yap

13. mert ulu
    Gizli

mert ulu Guest

ne gibi değişiklikler?

14. Mehmet ŞEKER
    Gizli

tüneklerin konumu ve yönü.

15. mert ulu
    Gizli

mert ulu Guest

nasıl olmalı?

16. Hakan GÖLGE
    Gizli

tek tünek koy yuvalığa baksın kuşlar aynı tünekte durup kızışırlar yuvalığıda merak ederler

ben 4 aydır bekliyorum tık yok .d

Sayfayı Paylaş