petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşmesi ya da ne derseniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve celilkurt87 tarafından 18 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar kuşlarım 10 aylık erkek sürekli dişiyi rahatsız edip yuvalığa kovalıyordu sonunda ayırdım. Ama bi Faydasını görmedim. Birleştiğinde hiçbir şey olmadı. Erkek çok istekli ama dişi sürekli kaçıyor. İyice sıkıldım yavru almamaktan. Kuşlar 1 aylık olduğundan beri bende. Acaba diyorum dişiyi değiştirip damatlık başka bir dişi mi alsam? Tavsiyeleriniz nelerdir? [​IMG] [​IMG] [​IMG]

#1 celilkurt87, 18 Haziran 2015
    Son düzenleme: 18 Haziran 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Dişi henüz kızgın değil. Biraz daha beklemelisin.
    Kızıştırıcı mama ve tohumları gerektiği kadar kullanabilirsin.

3. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
    dişi hazır değil malesef.

havuç,
    nijer
    yumurta ve keçi boynuzu tozu ile zamanla kıvama gelecektir.

4. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    Hafif kızışır gibi oldu ama bütün cereyan Kaplamadı. Eş almamış olabilirler mi? Bu yaz yavru alamazsam dişiyi değiştireyim diyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:13 -->-> Daha önceki mesaj 13:00 --

Başka cvp yazan yok mu

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Fazla yorum yazmaya gerek yok bence. Zaten kusun kizismasi icin gerekli seyleri yazmislar. Bu isin onemli kismi sabirdir. Sabredersen ve kizismasi icin gerekli olanlari yaparsan yavru alirsin. Tabii kizistirici urunleri de fazla verirsen kus tuye de girebilir, yaglanabilir de.

Sayfayı Paylaş