petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşmeye rağmen yumurta gelmemesi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Vural tarafından 12 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Vural

Vural New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşlarımın 4 gün çiftleştiğini gördüm ancak bugün 15 günü geçmesine rağmen hala gelmedi ve dişide herhangi bir şişkinlik, kanat düşmesi vs. yok sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? dişi ile erkek çiftleşmeyi dört günün ardından kesti bu arada.

2. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Bazen oluyor böyle ya tüye giriyorlar yada ortamda rahatsiz eden bi durum var resim atarsaniz daha iyi olur

3. Vural

Vural New Member

Beğenileri:
    0

yardımlarınızı bekliyorum..

4. Cihat Ökten

Beğenileri:
    2
    Dişi kuş fazla yağlıysa geçikmesi normal.
    Ama bişe sormak istiyorum fotoğraftan dolayı, erkek kac aylık bi bilgin varmı ?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    205
    Kuslarin ciftlestiklerini zannediyor olabilirsiniz yani erkek kus disinin ustunde ciftlesir gibi gorunur lakin ciftlesme olmuyordur aynisini yasadim cnki ciftlestiklerini zannediyordum yumurta yok ortada ugrasirken tecrubeyle basardilar sonunda :)

Sayfayı Paylaş