Karadeniz Pet

çiftleşmeye uygunmu

Sedat TELLI

Paylaşımcı Üye
5e0634b4455215c1e81fb62ba349fcbe.jpg
7ce024d1d3c2164171a589f24da304f7.jpg

Erkek kus disiden 1 ay civarinda kucuk suan kur filan yapiyo ama ciftlesmek icin yeterli eriskinlige ulasmismi daha once konu actim ama cvp alamamistim

Çiftleşme için yaşları uygun.
Güle güle besleyin.

Sorum yastan sebep degil kizisma durumu ve yetiskinlik durumu Diisi 7-8aylik erkek 6 bucuk filan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

Çiftleşme için yaşları uygun.
Güle güle besleyin.

Erkek baya kur yapiyoda biraz beceriksiz gibi sanki :)

Yaşları ve kızışmaları uygun acemi erkekse biraz beklersiniz yumurta almak için :)

Acemi daha ilk kuluckalari olacak kismetse yavruluktan beri benimleler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:46 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

+++++++++++

Yapsinlarda az yapsinlar dolu yapsinlar sayi sikinti degil :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:04 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

++++++++++

Insallah sabirsizlikla bekliyorum bakalim bide bi cikabilse ustune

Yazın 5,5 aylık bir kuşun forumda baba olduğunu hatırlıyorum. Yeteneğine kalmış. Yaşı uygun.

Yazın 5,5 aylık bir kuşun forumda baba olduğunu hatırlıyorum. Yeteneğine kalmış. Yaşı uygun.

Vallahami ya :) bunlar surekli yuvaliktalar disari bi cikiyolar sonra hemen giriyolar ciftlestiklerini gormedim opusuyolar kusar gibi bise yapiyolar birbirlerine ama ciftlestigini gormedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:36 --

@Levent Acar bi baksa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:44 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

+++++++++++++

Bunların, (Özellikle erkeğin) biraz zamana ihtiyacı var. Tamam çere mavi olmuş ancak kızgın değil, rengin koyulaşması lazım. Biraz sabır..

Bu zaman dilimi ortalama ne kadar olur ayrica bu zaman diliminde haftada iki kere nijer tohumu versem faydali olur sanirim ?

Tabiki de olur maşaallah kuşlarınız çok güzel güle güle besleyin

Valla vakit geliyor kardeş size söyleyim Dişi de kızışıyor benim Kuşlar tam böyleydi çiftleşirken

Valla vakit geliyor kardeş size söyleyim Dişi de kızışıyor benim Kuşlar tam böyleydi çiftleşirken

Vakit geciyor derken :) bisey mi yapmam gerekiyo yuvalik takili sicak ortam yemi suyu mamasi kumu kalamari herseyi var :)

Bu yaştaki kuşları kızıştırıp erken eş tutturmanın bir gereği yok.
Sonra konular açılıyor:
- Yumurta gelmiyor poposu şişti.
- Yumurtalar neden boş.
- Yavru içinde ölmüş.
- Yavrunun kursağı boş.
- Yavrular birer birer öldü.

Bu sorunlarla karşılaşmamak için acele etmeye gerek yok.

Geri