petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşmeyi bilmeme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    konu biraz sacma gele bilir ama bugun internette dolaşırken gördüm kuşlarım ciftlemeyi bilmiyor diye birşey gördüm kafama takıldı böyle birşey olabilirmi olabilirse belirtileri nedir vede nasıl çiftleşme öretilir :) biliyorum kimisine sacma gelebilir ama kafama takıldı :p

2. cexsa1

cexsa1 Guest

Youtubeden muhabbet çiftleşmesi izlet onlara da öğrensinle hahah :D:D: her hayvan doğası gereği çiftleşmeyi bilir

3. kartall82

kartall82 Guest

çiftleşmeyi iç güdüsel olarak yapıyorlar çiftleşmemesi için ya hem cinsi yada çiftleşmeye engel olabilecek uzuvlarında (ayak,kanat v.s) bir sakatlık

4. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    benim ele insana alışık erkek kuşum ayağını dişinin yüzüne yapıştırıyordu bende aynı şekilde düşünmeye başlamıştım bilmiyormu ne yapıyor diyerek ama bir süre yalnız bırakarak sadece günlük bakımlarını yaptım şimdi bir sorun yok

Sayfayı Paylaş