petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşmiyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 1m1ehmet tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bu kuşların erkek olanını 3 sene dişi olanı 2 sene önce aldım aralarında 1 yada 1 bucuk yaş var erkek olan daha büyük şu anda ikiside kızışmış durumda ama nedense çiftleşmiyolar çokta güzel anlaştıkları halde bir türlü yavru alamadım nijer tohumuda aldım yemlerine karıştırdım ama hala bi sonuç yok sebebi nedir acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

2. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlar çok güzel aynı sıkıntı bende de var. Bir türlü çiftleşmiyorlar. Dişi kabul etmiyor cıkmasını.

3. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    benim dişi istekli kuyruguna kaldırıyor 2 büklüm oluyor ama erkek bişey yapmıyor

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  5. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    yuvalık takılı resimde sag taraftaki tünek yuvalıgın tünegi kuşları salmıyorum hiç

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

yemlerine vitamin takviyeside karıştırıyorum devamlı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

evde dolabın üstüne koydum ayrıca fazla rahatsız olmasınlar diye

6. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Nasip işte benim de erkek acayip istekli dişi izin vermiyor. Marastaysan dişini alayım :))

#6 FaRaKaN, 14 Aralık 2014
    Son düzenleme: 14 Aralık 2014
  7. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    malesef alanyadayım ya erkek kuşu degiştircem ama erkek konuşuyor kıyamıyorum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

her türlü imkanı saglıyoruz bi 2 tane yumurtayı çok gördüler bizden :D :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

#7 1m1ehmet, 14 Aralık 2014
    Son düzenleme: 14 Aralık 2014
  8. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0

Hocam hazır kızışmış dişi varken erkeğin de konuşuyorken verme. Erkeği ayrı kafese al. Dişi için bir erkek daha bak. Yani yuvayı dişi kuş kurarmış :)) hazır yuva isteyen kuş vatken değerlendir. Ayrıca dolap arada bir çalışır durur falan korkabikirler.

9. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    yok yigim dolabı ya odamdaki elbise dolabının üstüne koydum.dedigin gibi bi tane erkek alıyım yapacak bişe yok yedekte bi kafes vardı onada bu erkegi koycaz yapamıyosan bırak diycez artık erkege başka yolu yok gibi :D

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  11. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    aynen malesef bundan önceki kuşlar yavrudan bıktırmıştı bunlarda 2 senedir tık yok

12. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlısı olsun. Valla benim dişi senin ki gibi hazır kuyruğu kaldırcak pancar motoru gibi çalışır haşmet. :) bir türlü dişi istemiyor.

Sayfayı Paylaş