Karadeniz Pet

çiftleşmiyorlar

1m1ehmet

Yeni Üye
arkadaşlar bu kuşların erkek olanını 3 sene dişi olanı 2 sene önce aldım aralarında 1 yada 1 bucuk yaş var erkek olan daha büyük şu anda ikiside kızışmış durumda ama nedense çiftleşmiyolar çokta güzel anlaştıkları halde bir türlü yavru alamadım nijer tohumuda aldım yemlerine karıştırdım ama hala bi sonuç yok sebebi nedir acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

n5AOr5.jpg

Kuşlar çok güzel aynı sıkıntı bende de var. Bir türlü çiftleşmiyorlar. Dişi kabul etmiyor cıkmasını.

benim dişi istekli kuyruguna kaldırıyor 2 büklüm oluyor ama erkek bişey yapmıyor

yuvalık takılı resimde sag taraftaki tünek yuvalıgın tünegi kuşları salmıyorum hiç

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

yemlerine vitamin takviyeside karıştırıyorum devamlı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

evde dolabın üstüne koydum ayrıca fazla rahatsız olmasınlar diye

malesef alanyadayım ya erkek kuşu degiştircem ama erkek konuşuyor kıyamıyorum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

her türlü imkanı saglıyoruz bi 2 tane yumurtayı çok gördüler bizden :D :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

Son düzenleme:
malesef alanyadayım ya erkek kuşu degiştircem ama erkek konuşuyor kıyamıyorum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

her türlü imkanı saglıyoruz bi 2 tane yumurtayı çok gördüler bizden :D :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

Hocam hazır kızışmış dişi varken erkeğin de konuşuyorken verme. Erkeği ayrı kafese al. Dişi için bir erkek daha bak. Yani yuvayı dişi kuş kurarmış :)) hazır yuva isteyen kuş vatken değerlendir. Ayrıca dolap arada bir çalışır durur falan korkabikirler.

yok yigim dolabı ya odamdaki elbise dolabının üstüne koydum.dedigin gibi bi tane erkek alıyım yapacak bişe yok yedekte bi kafes vardı onada bu erkegi koycaz yapamıyosan bırak diycez artık erkege başka yolu yok gibi :D

aynen malesef bundan önceki kuşlar yavrudan bıktırmıştı bunlarda 2 senedir tık yok

yok yigim dolabı ya odamdaki elbise dolabının üstüne koydum.dedigin gibi bi tane erkek alıyım yapacak bişe yok yedekte bi kafes vardı onada bu erkegi koycaz yapamıyosan bırak diycez artık erkege başka yolu yok gibi :D

Hayırlısı olsun. Valla benim dişi senin ki gibi hazır kuyruğu kaldırcak pancar motoru gibi çalışır haşmet. :) bir türlü dişi istemiyor.

Geri