Karadeniz Pet

Çiftleşsinler artık

• Konbuyu başlatan Aysetursak
  • Başlangıç tarihi
A

Aysetursak

Guest
Dişi kuşum bayağı kızıştı. Yuvaya dönüp bakmazdı eskiden. Şimdi sürekli içîni filan düzenliyor. Kuş kumu koymuştum fazlalık olarak gördüklerini dışarı atmış yuvanın kapısını filan kemirmiş her şey iyiye işaret fakat bi türlü çiftleşmiyorlsr. Başkalarına sabredin filan demek çok kolaydı sitedeyken ama kendime gelince öyle olmuyor. Artık yumurtlasın istiyorum. Ne zaman çiftleşir bunlar? Bu arada erkek kuşumun bi ayağında iki parmağı yok gibî bi şey. Bu hayatını etkilemiyor gerçi ama çiftleşmesini etkiler mi? Fotoğraf koyacağım birazdan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:38 --

uqr0b.jpg

hayır genel değil erkek kızışmış sadece ayak kötü gözüküyor çifleşmede sakınca olmaz

Çok teşekkür ederim. :) içim rahatladı ayağı kötü ön iki parmağı yok. Ama o bu duruma alışmış sanırım tırmanırken filan hep arka parmağını yukarı taktırarak ilerliyo :)

maşallah kuşlarınızı rengide kendılerıde çok guzel inş en kısa zamanda iyi haberlerınızı beklıyruz

Zaten en ufak bi gelişmede hemen foruma yazıyorum :) umarım bol bol yavruları olur

ayşe sana şöle bişey söyliyim uzun zaman bende evde yavru almak için çok uğraştım ne yaptıysam beceremedim mamalar bakımlar fayda etmedi :D en son bir arkadaşımında tavsiyesiyle çift sayısını 2 ye yükselttim hayvanlar deli gibi çiftleşmeye başladı diğerlerini gördükçe şevke geliyolar bence böle şun 8 çiftim var yer değişikliği yapmama rağmen 1 ay içinde hepsi şuan çiftleşiyor 4 çiftte yumurta var bence 2 ci bir çifttin çok etkisi var benden söylemesi :D

Ya benim de içim gidiyo bi çift daha almak îçin ama annemler kuş almamı kabul etmez :) yavruları kabul eder ama almamı kabul etmez :D bu da îlginç bi durum gerçi :)

o zman sabırr sabırr o şekildede yavru alınır tabi sadece bi teori benimki allah kolaylık versin :D

Kafesin konumu tünek düzeni ve kuvvet maması önemli rol oynar.

Bugün çiftleştiklerini gördüm :) umarım yavruları olur :D çooook mutluyuuuum

hadi bakalım hayırlısı hayırlı haberlerini bekliyoruz ;)

Geri