Karadeniz Pet

Çiftleştirme yardımm

Aydın Açıkgöz

Yeni Üye
Arkadaşlar ben bir hafta önce dişi bi muhabbet kuşu aldım iki gün önce de yavrulasın diye yanına erkek aldım bi tane ancak iki gün geçmesine rağmen çiftleştiklerini göremedim anlaştılar ara sıra birbirlerine gaga atıyolar ama olsun bakımını da yapıyorum yuvalık ta var ama dişi kuş daha yuvalığa girmedi dün akşam kızıştırıcı yem verdim BUGÜN baktım dişi kuş yuvanın girişini kemirmeye ısırmaya başlamış ve bazen yuvanın içine doğru bakıyo bunun anlamı nedir ? ne zamana çiftleşirler yavru alabilirim ? lütfen yardım edin:(

Uretme uzun bir süreç dün aldim bugün ciftlessin diye bir durum olamaz. Çift olmalari bilr bir iki ayi bulur tabi birbirlerini beğenir ve sansin yaver giderse. Cift olduktan sonra kur yapar yuvaya alisir giris cikislar sıklasir o zaman rahat olabilecekeleri bir ortamsa ciftlesirler. Bu biraz sans biraz sabir isi. Saglikli günler

yuvayı kemirmesi bir anlama gelmez mi peki, petshop tan alırken bir buçuk iki haftaya çiftleşirler demişti

Petshoplar cok sey der de sen cok takilma yuvayi kemirmesi stresten de olabilir yani sadece buna bakip bir sey demek zor olur es alırken hemen atmaman lazim yeni aldiysan ayir bence disiyi baska kafese al varsa imkamin erkek yuvalik olan tatafta kalsin telleri yanyana olsun telden tele bi kaynasirlar önce tabi onunda kesinligi yok bol sans

Öncelikle ailemize hoşgeldiniz kuşlarınız hayırlı olsun yuvayı kemirmesi çok güzel kuluçka sürecini hazırlıyordur ancak henüz çok erken 1 2 aya belli olur neler yapacakları eğer imkanınız varsa kuşlarınızın fotoğraflarını da paylaşabilirseniz bir de öyle bakalım

teşekkür ederim hoşbulduk ama dün gördüm bir iki kere girişini kemirdi sonra bişey yapmadı önündeki tünekte öyle duruyor maalesef telefonun pc ye bağlama kablosu yok resim sıkıntı

maalesef arkadaşlar bulamıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:48 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

kızıştırıcı yem kullanıyorum faydası olur mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:56 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

etki eder mi arkadaşlar??

En iyi yol dogal yol. Meyve sebze mamalari yapin internette tarifi vardir. Ama dikkat edin ishal etmeyin hayvanı. Biraz sabir biraz zaman taniyin hayvanlara.

ikisini aynı kafese koyalı 5 gün oluyor ama tık göremedim sizce ne zaman alışıp çiftleşirler şu an anlaşıyolar bi problem yok

Zaman sadece birazcık zaman...