petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleştirme..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve karantina tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    Yavru muhabbet kuşu almayı düşünüyorum ve zamanı gelince çiftleştirmeyi şimdi tek bir muhabbet kuşu alıp sonra eşini mı almamı önerirsiniz yoksa şimdi direk çift mı alsam iki kuş olunca insana alışması zor olur fln diyolar ayrı kafeslerde baksam kendime bunları alıştırmaa ihitmalım daha yüksekmıdır acaba ?

2. Süleyman Mert DEMİRSOY

Ben şahsen bir tane yavru erkek aldım konuşturdum eğittim.1 yaşına geldiğinde dişi aldım 1 ay 10 gün içinde yavruları oldu tavsiyem böyle yapmanız hem eğitmiş oluyorsunuz hemde eşe atmış oluyorsunuz.

3. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    İyi fikir tşk ederim de
    iki tane alsam ayrı kafeslerde eğitmem zor mu sizce ? ?

4. Onur TÜFEKCİ

Konuşturmak istiyorsanız tek besleyin, yanyana duran kuşlardan eğitim konusunda birşey beklemeyin. Sizle değil diğer kuşla ilgilenecektir ve konuşmada sıkıntı yaratacaktır.

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tek beslerseniz size ilgisi daha fazla olucaktır. dolayısı ile daha kolay egitilebilir.

6. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    konuşturmak deilde daha çok ele alıştırma vb.

7. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    hm iyi fikir 2. aldığın yan dişi eş yavrumuydu yoksa yetişkin mı ? ben şimdi 1 tane yavru olsam 2-3 aylık olunca bir yavru daha alsam 11-12 ay olunca eşe atsam ? ?

8. Süleyman Aydın

Bence tek alma neden dersen tek alırsan sana alışacak bağlanacan ona sevecen felan yanına dişiyi aldınmı kuşun sana yapacağı tek şey dil çıkarmak olur unutur seni tek almayı tavsiye etmem.

9. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    tek alsam alıştırsam sonra eş alınca benı unutur mu :D ? ?

Sayfayı Paylaş