Karadeniz Pet

Çiftleştirme

• Konbuyu başlatan Muhammet AKYÜZ
  • Başlangıç tarihi
M

Muhammet AKYÜZ

Guest
Arkadaşlar lutino yla Rainbow ciftlesmesinden mi yoksa lutino yla albino ciftlesmesinden mi daha güzel yavrular çıkar sizce

Çıkan yavruların kötüsü olurmu

allahin isine karisma sen hem yavrunun cirkini olurmu ?üstelik hayvanlar günahsizdir masumdur herhalükarda sevilir

Muhabbete bak ya bazen sadece konu acmak icin konu acan var ..

Ya ne diyosunuz siz yazmak için yazmışsınız. Renk olarak kastettim. Allah ın yarattığı ne kötü olabilir. Benim sormak istediğim hangisinden daha özel renklerde yavru çıkar.

Yorumunda renkden bahsedilmediği için.
Biz yorum yazmakla hata yaptık galiba

kardeşim bende cok istiyorum renk önemli değil önemli olan yavru olması. dir. zaten

Güzellik göreceli bi kavram abicim. Kime göre güzel? Bana sorarsan ben daima renkli kuşları severim ama bu demek değil ki albinolar güzel değil. Sen nasıl bi kuş istedîğini seç önce. Ne renklerde yavrular istersen o renklerde anne baba al. Renkli kuş istersen rainbow al. Farklı renk kuşlar da çıkabilir ama ağırlıklı olarak anne babanın renklerinden yavru elde edersin ama biz hiçbir zaman ne renk kuş elde edeceğini tam kestiremeyiz

Sanırım lutinondan lutino çıkarmı demek istedin ?

nerden ne çıkacağı belli olmuyor, ister lutxlut ister albxalb yap 1-2 atar şansına digerleri normal renk ama kimse bilemez...

Benim lutino dişinin eşi yellow face, kanat sırt, kuyruk beyaz vücut turkuaz çek

ben beğenerek eşe attım tuttu.. daha öncesinde kırık jumboya kadar attım ama tutmadı birazda eş tutturmak mesele.

Son düzenleme:
Ya ne diyosunuz siz yazmak için yazmışsınız. Renk olarak kastettim. Allah ın yarattığı ne kötü olabilir. Benim sormak istediğim hangisinden daha özel renklerde yavru çıkar.

özürdilerim gercekten cok özür dilerim yazmak icin yazmamistim:(ben bütün renklerini sevdigim icin cikacak yavrularin renklerini düsünmedim..sizde renk olarak belrtmediz bi yanlis anlasilma olduafedersiniz:eek:

Geri