Karadeniz Pet

Ciftte anlasmazlik

Yağız YAĞCI

Meraklı Üye
-----------

Son düzenleme:
Yağız abi benim kuşlarımda öyle bazen kedi köpek gibiler bazen erkek dişiye yem veriyo temizliyor yavrularını beraber büyütüyorlar garip bir iş

Yağız abi benim kuşlarımda öyle bazen kedi köpek gibiler bazen erkek dişiye yem veriyo temizliyor yavrularını beraber büyütüyorlar garip bir iş

Wala bilmiyom kardesim gercekten garip birden huy degistiler yavrudan snra

Yavrular 20 gün olana kadar problem yoktu bende sonra kıskanmaya başladılar herhalde

Bu kuşlarda insanlar gibi bazen psikolojileri günlük olarak değişiklik gösterebiliyor. Bir gün iyi anlaşıyorlar bir bakıyorsun yan yana gelmiyorlar. Bazen erkek dişiyi bazen de dişi erkeği dövüyor.
Sonuç olarak aralarında ciddi kavgalar olmadığı sürece böyle şeyler olacak hayat böyle geçip gidiyor.
Bizim içinde öyle değil mi?

Benimkilerde yavrular çıktıktan sonra kavga etmeye başladılar.erkek kuş yavrularla çiftleşmeye çalışıyo üstüne filan biniyo dişi kuşta o yavruları dövüyodu bende yavrular biraz büyüyene yem kırmayı öğrenene kadar küçük yaruları babasıyla bir kafese en büyük yavruyuda annesiyle ayrı bir kafese koydum çünkü anne sadece yavruların birisiyle anlaşabiliyr

teşekkürler yorumlar için

dişi kuş erkek kuştan iğrenmiş bence. Ulan demiş bari yavruna yapma! Ahlaksız! falan filan gibi...:)
küs gibiler.

Geri