Karadeniz Pet

Ciğere nikotin,havaya duman

• Konbuyu başlatan ORHAN AFACAN
  • Başlangıç tarihi
Bak abinden gelen dayak olmasa suanda bizi savunuyor olucaktın :)

neden böyle olduğu belli oldu içinde uhde kalmış batuhanın.

batuhan sigara sağlığa zararlı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Ben o dayağı ölene kadar unutmam :D

cümle kurarken doğru kelimeleri seçersen kimse senle kafa bulmaz. bak senden başka kimseye laf söylenmedi. bir abi tavsiyesi belirtmek istedim.

bence söz dayaktan daha kıymetli. umarım bunu da unutmazsın.

bu arada yaşın 16 cevap yazdığın insanların yaş ortalaması 30. madem bu kadar düşüncelisin. biraz saygı kelime seçerken.

Okan abi şimdiye kadar sigaraya verdigin parayla orta halli bir daire alabilirdin diyorum ve susuyorum :D

Düzeltme: abi hesapladım simdi 15 20 bin lira para yapıyor ona ev mev alınmaz devam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet abi iyiki dövmüş. 7. sınıfa gidiyodum ozaman okuldan kaçıp arkadaşlarla alıp içiyorduk. çikolatalı sigara vardı adı aklıma gelmedi captanlı birşeydi adı ondan içiyordum arada birde muratti rosso :D

Evet abi iyiki dövmüş. 7. sınıfa gidiyodum ozaman okuldan kaçıp arkadaşlarla alıp içiyorduk. çikolatalı sigara vardı adı aklıma gelmedi captanlı birşeydi adı ondan içiyordum arada birde muratti rosso :D

Captain black 'ti o ama artık kolay kolay bulunmuyor bende onunla başladım diyebilirim.

Okan abi şimdiye kadar sigaraya verdigin parayla orta halli bir daire alabilirdin diyorum ve susuyorum :D

Düzeltme: abi hesapladım simdi 15 20 bin lira para yapıyor ona ev mev alınmaz devam

teşekkür ederim canım. 3 tane evim var ama 4 olabilirdi.doğru diyorsun :)

bence sen kendi işine bak,büyüklerin işine karışılmaz,içiyorsak zararı bize ne oluyor size

Ortaya yazdığım lafı üzerinize alındınız ama sizin ya de hevesli sigara tiryakilerine neden içiyorsunuz diye bişey sormadım, iyi okursanız..

Sadece özendirmeyin diyorum yaşları küçük arkadaşları.

Büyüklük yaşa göre ise, senden büyükleri de var bu forumda, üslup lütfen..

:D:D belki alırdı ahmet niye vazgeçtin

Ortaya yazdığım lafı üzerinize alındınız ama sizin ya de hevesli sigara tiryakilerine neden içiyorsunuz diye bişey sormadım, iyi okursanız..

Sadece özendirmeyin diyorum yaşları küçük arkadaşları.

Büyüklük yaşa göre ise, senden büyükleri de var bu forumda, üslup lütfen..

leventcim. bu saatte çoluk çocuğun ayakta işi ne süt içip yatmıştır onlar dert etme ;)

nasılsa herkez abuk subuk konu açıyor.acill kuşum ölmüş ne yapabilirim,acill kuşum devamlı ötüyor,acill kuşlarım çiftleşti,acill dişi erkeğe pas vermiyor gibi konulardan sonra bende konu açıcam ilk hangi sigaralya başladınız diye :)

captain morganla başladım parlak ahmetle bitirdim :D (İçerken dayak yedim.)

Geri