Karadeniz Pet

Ciğere nikotin,havaya duman

• Konbuyu başlatan ORHAN AFACAN
  • Başlangıç tarihi
Ortaya yazdığım lafı üzerinize alındınız ama sizin ya de hevesli sigara tiryakilerine neden içiyorsunuz diye bişey sormadım, iyi okursanız..

Sadece özendirmeyin diyorum yaşları küçük arkadaşları.

Büyüklük yaşa göre ise, senden büyükleri de var bu forumda, üslup lütfen..

aklı salim olmayanın burada işine.çıkıp köprüden atlasak çocuklarda özenip atlarmı acaba merak ettim?

Sigarayı 5 sene önce bıraktım.
Şimdi sigarayla savaş halindeyim.
İçmemeleri konusunda dil döküyorum tanıdıklarıma. Sigara içenlerin sonları malum..
Çalıştığım kurum, bir sürü işçi çalıştırıyor. İşçilere sigarayı bırakmaları ve içmemeleri durumunda fazla ücret ödenmesini sağlıyorum. Bir nevi teşvik.
Ufak çocukları sigaraya alıştıranlardan, teşvik edenlerden nefret ediyorum.
Umarım bir gün öyle ya da böye sigarayı bırakır, çok geç olmadan.

nasılsa herkez abuk subuk konu açıyor.acill kuşum ölmüş ne yapabilirim,acill kuşum devamlı ötüyor,acill kuşlarım çiftleşti,acill dişi erkeğe pas vermiyor gibi konulardan sonra bende konu açıcam ilk hangi sigaralya başladınız diye :)

ben daha saçma konular gördüm bana hediye alınlara kadar ya neyse :)

Sigarayı 5 sene önce bıraktım.
Şimdi sigarayla savaş halindeyim.
İçmemeleri konusunda dil döküyorum tanıdıklarıma. Sigara içenlerin sonları malum..
Çalıştığım kurum, bir sürü işçi çalıştırıyor. İşçilere sigarayı bırakmaları ve içmemeleri durumunda fazla ücret ödenmesini sağlıyorum. Bir nevi teşvik.
Ufak çocukları sigaraya alıştıranlardan, teşvik edenlerden nefret ediyorum.
Umarım bir gün öyle ya da böye sigarayı bırakır, çok geç olmadan.

o zaman yorumlarını yeşilseverlerderneği.com adresinde yap.sana ne olduda bıraktın merak ettim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

ben daha saçma konular gördüm bana hediye alınlara kadar ya neyse :)

hahahahhahahh banada banada

o zaman yorumlarını yeşilseverlerderneği.com adresinde yap.sana ne olduda bıraktın merak ettim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

hahahahhahahh banada banada

neyse boşver :) bu arada belki de kötü birşey yaptık. şiirin altında konuyu açanın imzası var yani kendi yazmış. belli ki ilk okul musameresinde derece almış paylaşmak istemiş. umarım hevesini kırmamışızdır :)

helal olsun be için için kim tutar size sigara faydalı faydalı.Abi kendiniz ömründen 10 yıl kısaltıyorsunuz şu illeti bırakın ya.valla şahsen ben kendim içmediğim için çok şanslıyım çevrem hep içiyor ben hariç :)

helal olsun be için için kim tutar size sigara faydalı faydalı.Abi kendiniz ömründen 10 yıl kısaltıyorsunuz şu illeti bırakın ya.valla şahsen ben kendim içmediğim için çok şanslıyım çevrem hep içiyor ben hariç :)

boş ver muratçım yazı yazılmış ha üç gün önce, ha üç gün sonra.boş ver takılma bu konulara

abi sonu öyle olmuyor ben acısını üzüntüsünü cok cektim en bastada ondan yazdım söylüyorum ama dinlemiceksiniz diye bilmiyorum bu bagımlıgıga ne itiyor neden kaynaklanıyor ama gercekten saglıga zararlı sonradan pişman oluncada malesef eski saglık gelmiyor

abi sonu öyle olmuyor ben acısını üzüntüsünü cok cektim en bastada ondan yazdım söylüyorum ama dinlemiceksiniz diye bilmiyorum bu bagımlıgıga ne itiyor neden kaynaklanıyor ama gercekten saglıga zararlı sonradan pişman oluncada malesef eski saglık gelmiyor

Hocam bu acının en büyüğünü ben çektim babamı kaybettim akciger kanserinden babamın dediği kelimede 10 yıl fazla yaşasam ne olurdu diyordu hep.

boş ver muratçım yazı yazılmış ha üç gün önce, ha üç gün sonra.boş ver takılma bu konulara

ii abi sen bilirisin senin için gidip azraille konuşcakdım 10 yıl daha uzasın diye ömrünü .sen bilirsiin;):D

Geri