Karadeniz Pet

Ciğere nikotin,havaya duman

• Konbuyu başlatan ORHAN AFACAN
  • Başlangıç tarihi
Bak simdi kolanın yanına ne uygun olur diyordum tamda sigarayı getirdi aklıma :) Gelsin Murattim ..

bende kaderciyim bu konuda.

nedenleri.

babam 57 yaşında lenfomadan ve fat etti.ne alkol ne sigara kullandı
abim 40 yaşında kalp damar rahatsızlığından vefat etti. ne alkol ne sigara kullandı ve düzenli spor yapıyordu.
annem 55 yaşında kalp krizi geçirdi. şükür bizimle ama 3 aort damarı değişti. ne alkol ne sigara kullanıyor.

dayım her gün bir şişe jack veya 70 lik içti sigara kullandı gençliğinde uyuşturucu kullanmış vefat yaşı 71. bu arada doktorun ameliyat hatasından başka bir nedenden değil.

yani kaderdeyse ölüm bahanesi çok.

evet sigara içmeyin. çok genç ve körpesiniz. yazık o ciğerlere ama sizde sigara içene karışmayın boşverin gitsin

herkes yaşayacağı hayatı kendi seçer iyi veya kötü.

Hocam bu acının en büyüğünü ben çektim babamı kaybettim akciger kanserinden babamın dediği kelimede 10 yıl fazla yaşasam ne olurdu diyordu hep.

abi basınız saolsun önemi olanı 10 sene 20 sene değilki bebek ölümüde ölümdür ama acı cekmek nefes alamamak yasarken acı cekmek bunlar zor saglıklıyken 40 yasında 50 yasında bi anda sigara içtin diye ölünmüyorki siz zaten cok daha iyi anlarsınız beni uzatmıyım ama herkes zaten herseyi biliyor

o zaman yorumlarını yeşilseverlerderneği.com adresinde yap.sana ne olduda bıraktın merak ettim

Ben yorumlarımı sigaranın teşvik edilip özendirildiği ortamlarda yaparım.
Sizde sigara içmeyi sevenler derneğinde yazabilirsiniz.

Ben sağlıklı yaşamı seçtim. Mutluyum, memnunum.
Herkez bu hazzı tatsın istiyorum.
Ölüm mesele değil. 10 yıl önce 10 yıl sonra diyenleri hep görürüm. Ölüm saati gelince ne yapacağını kara kara düşüneni de gördüm.
Aslında ölmek çok önemli değil, Allah çekerek öldürtmesin kimseyi inşallah.

Son düzenleme:
o zaman yorumlarını yeşilseverlerderneği.com adresinde yap.sana ne olduda bıraktın merak ettim

Ben yorumlarımı sigaranın teşvik edilip özendirildiği ortamlarda yaparım.
Sizde sigara içmeyi sevenler derneğinde yazabilirsiniz.

Ben sağlıklı yaşamı seçtim. Mutluyum, memnunum.
Herkez bu hazzı tatsın istiyorum.
Ölüm mesele değil. 10 yıl önce 10 yıl sonra diyenleri hep görürüm. Ölüm saati gelince ne yapacağını kara kara düşüneni de gördüm.
Aslında ölmek çok önemli değil, Allah çekerek öldürtmesin kimseyi inşallah.

önerilerin için teşekkür ederim.senin yazdıklarını okudukça,alkole bile meyillenesim geldi

Ölüm Allahtan gelsin .. Kıçı kırık bir kız için kendini öldürenleri hiç anlamam senin için ölürüm derler ölür giderler ne olur kız 2-3 gün yas tutar sonra yasamına devam eder. Ölen Öldüğü ile kalır Ahiretinide hiçe sayar. Pisi Pisine gider..

bu konu altına yazdıkça şiirimsi yazının güncelliginı saglıyo adam ünlü olup gitcek :)

Sigara kullanmam ama şu kamu spotuna ayar oluyorum : "sigara sağlığa zararlıdır ve yavaş yavaş öldürür" ulen zaten kimin acelesi var ki ölmek için alayı cins bunların :D bu arada nargilede üstüme tanımam kendim yapar kendim içerim evimde :)

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Sigarayı bir bırakabilsem ahh ahh 14 - 15 yaşında başladık yaş 24 hala içiyoruz.

Geri