petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cihan Abimizin üretimhanesi :)

Konusu 'Üretici Ziyaretleri' forumundadır ve Umutcan AĞLAR tarafından 31 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Umutcan AĞLAR

Bugün bize 4-5 saatini ayıran Cihan abimize canı gönülden teşekkürlerimi iletmek isterim. Gerçekten insan canlısı biri. Şahsen benimle çok uğraştı sağolsun ama sonunda bana bi kuş verdi. Cihan ustamın size vereceği tüm kuşlara şahsen kefilimdir. Bu ziyaretimizde bana eşlik eden Onur SERBEST'e de teşekkür ederim. Bunlarda gün içerisinde çektiğimiz fotoğraflar :)

2. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    24
    Umutcan kardeşim Sizleri tanıdığıma çok memnun oldum ben bugün hiç uğraşma dım ki sadece senin herküle zeyna beğendirmek biraz zor oldu:) Herkül okadar dişi yi bir arada görünce sanırım kafası karıştı kardeşim inşallah kuşlarının tüyünce yavruların olur ben herzaman burdayım sıkıntı yok kardeşim herzaman beklerim buyrun gelin :)

3. Umutcan AĞLAR

Teşekkürler abim bundan sonra Pendikte ben bi seni bilirim :)

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Cihan ustmamın herzamanki gibi misafirperverliği ortada..Helal olsun valla ustam çok dost canlısı insansın..Seni tanımasamda ne denli iyi bir insan olduğunu herkez tarafından duyar ve bilirim..Allah herkezin karşısına herzaman iyi insanlar çıkarsın..

5. Umutcan AĞLAR

Amin abicim ama gerçekten çok farklı bi insan :)

6. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    24
    ALLAH razı olsun Serkan usta insanların gözlerinden kalplerini okuyabiliyorum ...Bugün Umutcan ve Onur kardeşim ve fotolarımızı çeken diğer kardeşimize bana misafir bereketini getirdikleri için ALLAH razı olsun ,Birgün sanada gelelim diyoruzda Ankara uzak kalıyor :eek:

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Nerdeee valla inan bende sizlerle ve bikaç değerli ustalarımla tanışmak istiyorum ama gel gelelim Ankara dışı sıkıntı oluyor :) Sağlık olsun mutlaka bigün yolumuz düşerse haberleşir buluşuruz inşallah..

saygılarımla..

8. Umutcan AĞLAR

Eğer üniversite tercihlerimde Ankarada var hayırlısıyla sizlerid ziyaret etmek isterim :)

9. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Rabbim muhabbetinizi arttırsın inşAllah :) Bu güzel kareleri bizlerle paylaştığın için teşekkürler Umutcan kardeşim.

Bu arada Cihan abiyi ilk gördüğüm günden beri Tarkan'a benzetiyorum :) Kızmaz inşAllah bize :D

10. Umutcan AĞLAR

Cihan Abi daha yakışıklı :D

11. Y.Emre Aydın

forumda böyle güzel dostlukların oluşması nekadar güzel. :) Allah muhabbetinizi arttırsın.

12. Umutcan AĞLAR

13. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    24
    Kızmam Muhammet kardeşim kızmam :) oluyor böyle benzetmeler alışkınım :)

14. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Vallahi ne yalan söyleyeyim bende Tarkanı andırıyor demiştim içimden Cihan abi :)

15. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Cihan bey sevgiler saygılar benım çiftimin dışında birtane cok iyi beslediğm 4-5 aylık civarında dişi bir muhabbet kusum var cek cinsi bildiğniz üzere dişi zor eşe gelıyor onun için güvenilir bi yerde erkeklerin arasına atmam daha saglıklı olucagını düşüyorum kendi secsin eşini bunun için size üsküdardan ziyarete gelmek isterim,dişim daha yavru eger kabul edersınız uygun zman sizin için ne zmandır tesekkurler....hayırlı calısmalar emre tavlan

16. mert ulu

mert ulu Guest

maşallah cihan bey çok güzel kuşlarınız var.

17. Mustafa Demir

Zeyna Ve Herkül'ü görebilirmiyiz :)

18. Umutcan AĞLAR

Sayfayı Paylaş