Karadeniz Pet

Cihan AYTAN' dan yavru aldığım kuş :)

• Konbuyu başlatan caghan1907
  • Başlangıç tarihi
C

caghan1907

Guest
merhaba arkadaşlar petshop'tan en son aldığım kuşta artık hasta çıkınca baktım ki sitede Cihan AYTAN diyor herkes bugün kendisiyle iletişime geçip git gel toplam yaklaşık 180km(Küçükçemece-Pendik) yol yaptım ama değdiğini düşünüyorum hem kendisi insanlık olarak hemde kuşları mükemmel (Allah nazardan saklasın inş.) teşekkür ederim ilgin ve alakan için Cihan abi :) kuşlar tertimiz temiz bir ortamda yetişiyor ve orada ki kuşların renkleri, canlılıkları, uysallıkları çok çok güzel :)

yeni aldığım kuşum :) Çekoslavak Erkek 36 günlük

IMAG0443.jpg

IMAG0442.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun Cihan abimiz gibi üreticiler az bulunur.Nice beraber yaşlara kuşunuzla çok güzel maşallah..

Cihan Abimden aldıysan sana bizzat kefilimdir. Doğru seçim yapmışsınız :)

Teşekkür ederim gidip orayı gördükten sonra bende ne kadar doğru bir seçim yaptigimi anladim :)

Ben ilk gittiğimde rahat bi 5-6 saat eş aramıştık benım haytaya

Çağhan hobihaneme yaptığınız ziyaretten ben memnuniyet duydum sizlerin kuşlara sevecenle bakışınız beni mutlu ediyor , ben geldiğinde de dediğim gibi ilk önce insanları kazanmaya çalışıyorum para kazanmak zor değil insan kazanmak dost kazanmak zor bu zamanda ama ALLAHA şükür o kadar dua aldığıma inanıyorum ki 3 oluyor 5 e katlanıyor 5 oluyor 10 a katlanıyor ben siz geldiğinizde bereket geldi diyorum akşam çaya yetişemediniz bende sormayı unuttum bir dahaki sefere artık . :)

güzel bir kuş aldın çekinik parçalı has bir erkek gerdanı oturduğunda daha da öne çıkacak duruşu asil bir kuştur maşallah (babası yavru bakıcı adı çalışkan)

hayırlı olsun kardeşim her türlü sıkıntıyı veya (inşallah ki yaşamayacağın olumsuz durumu ) benimle mutlaka paylaş

teşekkür ederim Cihan abi insallah bir daha ki sefere içeriz :)

Çağhan hobihaneme yaptığınız ziyaretten ben memnuniyet duydum sizlerin kuşlara sevecenle bakışınız beni mutlu ediyor , ben geldiğinde de dediğim gibi ilk önce insanları kazanmaya çalışıyorum para kazanmak zor değil insan kazanmak dost kazanmak zor bu zamanda ama ALLAHA şükür o kadar dua aldığıma inanıyorum ki 3 oluyor 5 e katlanıyor 5 oluyor 10 a katlanıyor ben siz geldiğinizde bereket geldi diyorum akşam çaya yetişemediniz bende sormayı unuttum bir dahaki sefere artık . :)

güzel bir kuş aldın çekinik parçalı has bir erkek gerdanı oturduğunda daha da öne çıkacak duruşu asil bir kuştur maşallah (babası yavru bakıcı adı çalışkan)

hayırlı olsun kardeşim her türlü sıkıntıyı veya (inşallah ki yaşamayacağın olumsuz durumu ) benimle mutlaka paylaş

MaşAllah iyi bir seçim yapmışsınız Cihan ustamı tercih ederek :) Ben de yavrumu alınca eşini Cihan ustamdan almayı düşünüyorum :)

:) güzel kuş seçtin , gerçi seçmek kelimesi orda biraz sönük kalıyor cihan abinin bütün kuşları güzel :) Cihan abimin sıcak kanlılığı gerçekten çok içten :) biz muhabbet ederken kardeşim geldi bu kuşu aldı. O kadar petshop mağduru olmuşki gözlerinden belliydi ama emin ol aldığın kuştan çok memnun kalacaksın.

aynen gereğinden fazla mağdur oldum :) ama oraya gelince bi an düşündüm acaba bunlar kuşsa petshoptakiler bariz bir renk farklılığı var gözle görülemeyecek kadar çok temiz ve renkleri acayip parlak (maşallah) :) Allah nazarlardan saklasın hepsini.

:) güzel kuş seçtin , gerçi seçmek kelimesi orda biraz sönük kalıyor cihan abinin bütün kuşları güzel :) Cihan abimin sıcak kanlılığı gerçekten çok içten :) biz muhabbet ederken kardeşim geldi bu kuşu aldı. O kadar petshop mağduru olmuşki gözlerinden belliydi ama emin ol aldığın kuştan çok memnun kalacaksın.

aynen gereğinden fazla mağdur oldum :) ama oraya gelince bi an düşündüm acaba bunlar kuşsa petshoptakiler bariz bir renk farklılığı var gözle görülemeyecek kadar çok temiz ve renkleri acayip parlak (maşallah) :) Allah nazarlardan saklasın hepsini.

O renklerin parlaklığı petshoptan farklı çünkü o kuşlar sürekli vitaminle özel mama sevgi ile besleniyorlar düzenli banyo yapıyorlar , ve cihan abi her kuşunu tek tek tanır o kadar kuşun içinde hangisi hangisinin yavrusu bilir. Hatta kuşlarından ayrılmakta zorlanır :) Çünkü bunu hobby olarak severek yapıyor.

İşte kuş budur , maşallah..

Zaten Cihan ustamdan olduktan sonra yorum yapmaya bile gerek yok..

Hayırlı olsun

Geri