Karadeniz Pet

Cihan aytan ustadan az once aldigim mavişim

BURAKBASKAN

Paylaşımcı Üye
Cihan aytan ustanin uretimhanesinden az once aldigim 29 gunluk maviş. Anne baba almadan once kursagini tıka basa doldurdu.
Masallahlarinizi esirgemeyiniz lutfen.
hajehera.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun. Çok güzel kuş. Bende böyle bir tane arıyorum. İl neresi?

Tesekkur ederim.Istanbul pendikde cihan beyin uretimhanesi.

Levent bey adı maviş :)
Evet dediginiz gibi tabana yem koydum. Su an kursak asiri dolu. Sabaha kadar yemez sanirim.

masllh cok guzel ama bence birazdaha annenin yaninda kalsaydi 29 gunluk benim icin erken bir gun 40.gunde alsaydiniz keske ama yem kirabiliyorsa sorun yok :)

Mert bey, cem bey tesekkur ederim. Cihan beyin tecrubelerine guvenerek aldim bugun. Su an kursak dolu. Umarim yiyecek yemini.

Maşallah güzel kuş :) Yem kırıyorsa sıkıntı olmayacaktır ayrıca eş almayı düşünüyor musunuz ileride

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Tesekkur ederim.abdullah bey.Iyice alisin es zamani gelince olmali. Onunkide can :)

Rica ederim :) şimdiden alsanız beraber büyüseler bence daha yararlı ben de ileride alırım diye düşündüm ama düşündüğüm gibi olmadı eş tutma süresi uzadı baya :)

Su an ilk amac bana ve 4 yasimdaki ogluma alismasi. Ele gelsin kendini sevdirsin baska bisey istemiyorum . Konusmasi bile 2. Planda benim icin

Alışır İnş biraz ilgi ile :)

Evet elimden geldigi kadar ilgilenicem.

yavru guzel :) gagaları cok komık oluyo kararık olup duzelıyo sevımlı oluyorlar saglıklı bı ömrü olur inşallah

Gokhan bey guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim. Hepimizin kuslari saglikli olsun. Torunlarini gorelim insallah.

maşallah güzel kuş benim maviş in yavru hali :D küçük hali daha sevimli sıpaların :D

bende alıştırmak için bi tane yavru mu alsam :confused:

Tesekkur ederim samet bey. Elimden geldigin kadar alistiricam insallah.

Maşallah güle güle besleyip büyütün .

Geri