Karadeniz Pet

cihan aytan ziyareti

Cihan Aytan ile 2011 yılının başlarından beri tanışıyoruz muhabbetimizdeçok çok iyidir kimi zaman dostane kimi zaman abi kardeş gibiyiz iyi bir arkadas iyi bir abidir kuşları güzeldir etliye sütlüye karışmada üretimini yapar beni ilgilendirende zaten bir insanın kişiliği ve dürüstlüğüdür kuşlar bahanedir Cihan abi gerçekten dürüst kişilikli alçak gönüllüü bir insandır

Ümit kardeşim seni burada görmek çok güzel sağol kardeşim sizin gibi değerli insanlarla dost olmak her insana nasip olmuyor ALLAH bizleri art niyetli insanlardan korusun .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

Allah muhabbetinizi arttirsin kısmet olur ise okan abi ile bende gelmek isterim

Tugay bey buyrun gelin biz muhabbeti severiz.

gercekten vaktın nasıl gectıgını anlamadıgımız güzel bır gun oldu hepınıze cok teşekkurederım.pazar gunu vaktını aldık cıhan usta hakkını helal et tekrar.bılgi baylaşılınca ne kadar guzel oldugunu bır kez daha gorduk bu buluşmada tekrar teşekkurler.

Murat Hocam tanıştığımıza çok memnun oldum ziyaretiniz beni memnun etti evet bilgi paylaşıldıkça güzel hakkım helal olsun ama sorun değil asıl ben sizleri insan canlısı görünce çenem düştü rahatsız ettiysem sizler hakkınızı helal edin :)

Muhteşem insanlar bir araya gelmiş..Allah muhabbetinizi daim etsin.

Bizde Ankara'da toplanırız,

Rabbim muhabbetinizi daim etsin insAllah. Cok guzel goruntuler :)

avrupa yakasında ki arkadaşlar la da biz yapalim böyle bişey cok güzell.

Bu üretimhane ve beyaz kazaklı kardeş bana çok tanıdık geliyor :)

herkese çok teşekkürler,keşke herkez olsaydı,bir şeyi itiraf etmem gerekiyor.inanın ogün yapılan muhabbetin tadı hala damağımda geziyor,yeni bir buluşmayı dört gözle bekliyorum.cihan ustanın dilinden,bir kuş anca bu kadar güzel tanımlanabilir

okan abi madem öyle mumkün olur ise hafta sonu birlikte gidelim olmaz mı ?

çarşamba dan cumartesi ye kadar fuardayım biliyorsun pazarda bir aksilik çıkmaz ise gidelim birlikte

Geri