Karadeniz Pet

cihan ustadan aldığım dişi kuş

Abi sende en iyilerini topladın hayırlı olsun çok güzel maşallah.

Maşallah abi :) yakısmıslar birbirlerine :)

çok teşekkürler benim erkek sıcak karşıladı.dişi biraz tedirgin şimdilik ama iki gün sonra curcuna başlar

Olur abi olur. Yavrularını da görürüz inşallah :)

Gerçekten tek kelime ile MUHTEŞEMMMM

MaşAllah heybetini seveyim :)

Antrasit gri bir dişi maşallahı var çok nadir bulunan mutasyondur
klasik yeşil ile kombinasyonunda çok güzel gri ve zeytini formlara sahip olacak Okan abim
Bakıcı bir annenin yavrusu aynı bakıcılığı oda yavrularına gösterecektir ,fazla sürmeyecek
Okan abi eğer erkek kuşun tecrübeli davranırsa çok güzel bir takım ve çok güzel yavruların olacak tekrar hayırlı olsun....

allah razı olsun cihancım,bu dişi hakkında çok tereddütte kalıyor ve tedirginliğimi biliyorsun,akşam eve gelip kefese attım 1 saat sonra taze yem ve mama takviyesi için kafese elimi sokunca direk elime geldi ve dışarı çıkardığımda 3 4 dakika elimde kendini sevdirdi,şok etkisi yaşadık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

hayırlı olsun okan kardesım yakışmışlar birbirlerine

dişiyi görüyormusun,erkeği görünce çekmiş karnını içeri :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

Cihan AYTAN farki.. Hayirli ugurlu olsun Okan abim..

sağolun serkancım & muhammet böyle bir siteyi kurarak çok güzel insanlarla bizleri bir araya getirdiğiniz için çok teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 20:52 --

MaşAllah heybetini seveyim :)

çok tatlı yaaaaaa

Okan abi senin gibi bir insanın yüzü hep gülmeli ben onu bilirim sen gelmeden önce biz o dişiyle oturup konuştuk yüzümü kara çıkarmayacak sizlere bizleri unutturmayacak inşallah yavrularınada son derece iyi bakacak bundan eminim maşallah

Okan abi senin gibi bir insanın yüzü hep gülmeli ben onu bilirim sen gelmeden önce biz o dişiyle oturup konuştuk yüzümü kara çıkarmayacak sizlere bizleri unutturmayacak inşallah yavrularınada son derece iyi bakacak bundan eminim maşallah

inan bana seninle tanıştıktan sonra kuşlarınla konuştuğuna kanaat getirdim

Geri