Karadeniz Pet

cihanaytan rainbow muhabbet kuşları

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba yuvalarımızdan güncel resimleri sizlerle paylaşmak istedim ..

yuvalarda albino muhabbet kuşları,lutino muhabbet kuşu olacak yavrular ,
painted rainbow muhabbet kuşu kuşları mevcuttur.

maşallah esirgemeyin... hayırlı formlar dilerim..

zx9t1u.jpg

fozet.jpg

ohpufn.jpg

qo6fj4.jpg

am4l02.jpg

i6wg7m.jpg

140ytes.jpg

28195w3.jpg

bunlarda yuvadaki kanarya yavrularım :)

21nfv4y.jpg

1zwjm77.jpg

2ngzcic.jpg

24mi8zp.jpg

Maşallah boncuk gibi tertemizler

Maşaallah komşum bereketli üretimler fakat kanaryayı bu zamanda eşe neden attın anlayamadım ben tam olarak

Arkadaşlar yeni kuş aldım kendisi dişi yalnız kuş durmadan sağa sola sürekli gidip geliyor usta arkadaşlar yorum atın.fazla bilgim yok.

Kefesi siz mi yaptınız hazırmı çok güzel görünüyor tam göremesemde :) yavrularında maşallahı var hayırlısı olsun

Maşaallah komşum bereketli üretimler fakat kanaryayı bu zamanda eşe neden attın anlayamadım ben tam olarak

Yusuf kardeş beni bir sen anladın sende yanlış anladın :D

valla kardeş kanarya dişim yumurtlamaya çok meraklıydı erkek ötüme geçmiş bunlar yumurtayı yapınca dedim yapacak bir şey yok hercanlı rızkıyla gelir biliyorum zamanı değil ama yapacak bir şey yok 3yumurta 3 yavru çıktı en küçük yavru öldü 2 yavrumuz büyüyor

zaten biliyorsun Cihan enterasan işlerin peşinde :)

MaşaALLAH Cihan Kardeşim Döktürmüşün Yine Hayırlı Bereketli Üretimler,,

Masallah ustam..Bayagı zaman oldu özledik senin kuslarin fotolarini.

Allah nazarlardan saklasin..Gercekten hepside tek kelimeyle mukemmeller..

Hayirli uretimlerin olsun ustam.

yavruların cinsi ne oluyor foto da ki? ve yavruların altında dişi bir kuş var onun cinsi nedir? satışını mı yapıyorsunuz bu yavruların?

Tekrardan maşaallah kanaryalar tüyden çıktı sezona hazırlanıyorlar komşum bu zamanda eşe atılırsa dişinin ömrü çok ama çok kısa olur bilesin. Erkek iyi hazırlanırsa atılabilir.

Geri