Çık mutluyuz.....

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sevgi Usta tarafından 30 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Sevgi Usta

Sevgi Usta Site Bağımlısı

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Sakarya
    Çok mutluyuz.....

Arkadaşlar çiftleşmiyor diye hayıflandığım. değiştirsem mi diye düşündüğüm canım kuşlarım biz 3 günlük gezmedeyken neler yapmış. (yumurta) görebildiğim 2 yumurta var. Çok kuş baktım ama çift olarak bu ilk çok güzel birşey yahu. Kaç günde çıkar yavru varsa yada bu evrede neler yapmalıyım yazarmısınız lütfen hayırlı akşamlar

#1 Sevgi Usta, 30 Ocak 2016
    Son düzenleme: 30 Ocak 2016
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    517
    Gözünüz aydın.Hayırlı olsun.Çiftleri fazla rahatsız etmeyin.Haftada 1-2 gün yavrular çıkınca gün aşırı mama takviyesi yapın.Günlük yem ve su değişimlerini ihmal etmeyin.

3. Sevgi Usta

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Sakarya
    Teşekkürler kaç günlükler bilmiyorum içi dolumu diye bakabilir iyim? Yem takviyesini yemliğemi koyucam

4. Doğu kan

Doğu kan Süper Üye

Beğenileri:
    0
    hocam niye hayıflandın anlamış değilim. koca koca adamlar çocuk yapamıyo kaç kere denedik olmadı diye doktora gidiyolar. kuşlarınıza bu kadar kısa sürede yaptıkları için madalya takın bence

#4 Doğu kan, 30 Ocak 2016
    Son düzenleme: 30 Ocak 2016
  5. Sevgi Usta

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Sakarya
    Aceleci davrandım sanırım çift olarak tecrübem çok yok o yüzden galiba haklısınız. İnşaallah boş çıkmazlar

Sayfayı Paylaş