petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çık mutluyuz.....

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sevgi Usta tarafından 30 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Sevgi Usta

Sevgi Usta Member

Beğenileri:
    1
    Çok mutluyuz.....

Arkadaşlar çiftleşmiyor diye hayıflandığım. değiştirsem mi diye düşündüğüm canım kuşlarım biz 3 günlük gezmedeyken neler yapmış. (yumurta) görebildiğim 2 yumurta var. Çok kuş baktım ama çift olarak bu ilk çok güzel birşey yahu. Kaç günde çıkar yavru varsa yada bu evrede neler yapmalıyım yazarmısınız lütfen hayırlı akşamlar

#1 Sevgi Usta, 30 Ocak 2016
    Son düzenleme: 30 Ocak 2016
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Gözünüz aydın.Hayırlı olsun.Çiftleri fazla rahatsız etmeyin.Haftada 1-2 gün yavrular çıkınca gün aşırı mama takviyesi yapın.Günlük yem ve su değişimlerini ihmal etmeyin.

3. Sevgi Usta

Sevgi Usta Member

Beğenileri:
    1
    Teşekkürler kaç günlükler bilmiyorum içi dolumu diye bakabilir iyim? Yem takviyesini yemliğemi koyucam

4. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    hocam niye hayıflandın anlamış değilim. koca koca adamlar çocuk yapamıyo kaç kere denedik olmadı diye doktora gidiyolar. kuşlarınıza bu kadar kısa sürede yaptıkları için madalya takın bence

#4 Doğu kan, 30 Ocak 2016
    Son düzenleme: 30 Ocak 2016
  5. Sevgi Usta

Sevgi Usta Member

Beğenileri:
    1
    Aceleci davrandım sanırım çift olarak tecrübem çok yok o yüzden galiba haklısınız. İnşaallah boş çıkmazlar

Sayfayı Paylaş