petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çıkması Gereken yavru !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ferdi NAMLI tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Çıkması gereken yavrunun yumurtada ölmemesi için kırıp çıkarmam gerektiğini düşünüyorum fakat kaç günlük olduğunu bilmiyorum. Yumurta bariz dolu ve artık diğer yumurtadan farklı olarak gözle görülür bir şekilde siyaha doğru dönmeye başladı koyu renk alıyor. Bu konuda fikrinizi bekliyorum.

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Yumurta kaçıncı günde?

3. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Gününü bilmiyorum o yüzden terrettütdeyim. Tahmini birşey yapıp da sıkıntı yaşamak istemiyorum.

4. delicus

delicus Member

Beğenileri:
    0
    Kendiliğinden çıkar bence doğanın kanununu bozmayalım

5. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Bence siz bu yumurta ile oynamayın keşke yumurtanın çıkış tarihini bir not alsaydınız iyi olurdu 18-21 gün arası çıkar çünkü yine de karışmayın derim,zaten o çıkacaksa öyle veya böyle çıkar

#5 Cihan UYĞUR, 14 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 14 Temmuz 2015
  6. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Tarih olmadığı için bende ölüm gitmesin istedim yavrucak. Benim de içimden gelen kendi çıkacaksa çıksın tabi en azından ölürse de kendince doğal olarak ölmüş olur hayırlısı bakalım bekleyip görücez birkaç güne belli olur sanırım. Teşekkürler yorumlarınız için.

7. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Rica ederim inş çıkar bekliyoruz ama sizi yinede okeylemissiniz zaten çıkacağı varsa çıkar yumurta yuvada kalsın

8. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Şöyle de bir problem var oda soru işareti bundan önce çıkan büyüklerin arasında ezildi ve öldü bununda öyle olma olasılığı var kurtarma imkanı varmı diye düşünüyorum. Diğer çiftin yanına alsam altında ne yavru nede yumurta var şuan bakacaklarını zannetmiyorum. Kara kara düşünüyorum öyle :)

9. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Yine diyorum bence karışmayın önceki kuluçka eğer anne acemiyse onun talihsizliği de olabilir,eğer diğer çiftin tecrübesi yok ise yumurta kaydırma işlemi sonuç vermez

10. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Oluruna bırakmak en doğrusu kısmet ömrü varsa yaşar artık inşallah. Sağol ustam yorumlar için.

11. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Rica ederim bekliyoruz sonucu inş yavru çıkar

Sayfayı Paylaş