Karadeniz Pet

Çiko konuşmaya başlıyo

Erkan DEMİR

Meraklı Üye
Arkadaslar meraba, 50 günlük bi kusum var, ilk geldiği günden buyana sürekli adını tekrar ediyorum kısa kelimeler söyluyorum. Az önce gene tekrar ediyodum kısık sesle çok net olmamakla beraber çiko çiko dediğini duydum. Ama sık sık degil nadiren söylüyo. Formdaki abilerim 3-4 aylıkken konuşmaya başlar dedi ama erkenden bunlari söylemeye çalışmasi beni cok mutlu etti :) bidaha söylediğinde video çekcem, buyrun buda resimleri
2d6a26c57ae87c0f97d9ed13569568df.jpg

08147f1e295a9645b49b405f898696d9.jpg

d0c5866f43659edabcdd8ea12d724992.jpg

Maşallah ne kadar güzel bir kuş Rabbim uzun ömür nasip etsin. Kaykayı çok beğendim :)

Son düzenleme:
Maşallah ne kadar güzel bir kuş Rabbim uzun ömür nasip etsin. Kaykayı çok beğendim :)
Teşekkür ederim abi inşallah öyle olur.
oyuncağı o abi arada koyuyorum üstüne oda poz veriyo, yakındada sürecek :)

çooook güzel bir kuş :) kaykayıyla çok tatlı duruyor bayıldım

Son düzenleme:
Çooook teşekkür ederim :) daha iyisi sizlerin olsun. Daha cok resimleri var kaykayda nasip olursa atarım onlarıda :)

Yerim ben bu çikoyuMaşallah kuşunuza çok tatlı☺️Gözünüzaydın,akıllı bıdık bu bücür

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oda benle beraber mesajlari okuyo telefondan rahar bırakmıyo :) cok tesekkur ederim guzel yorumlarınız için, darısı sizin kuşunuza artık :)

Oda benle beraber mesajlari okuyo telefondan rahar bırakmıyo :) cok tesekkur ederim guzel yorumlarınız için, darısı sizin kuşunuza artık :)

İnşallahBenimki de o civarlarda gün olarak..Arada Sırada sevinince ötüyor.Cıvıldama yok henüz,ama elimize alıştı,omzumuzda,başımızda geziyor şımarık☺️Sabırla eğitime devam

Maşallah sübanallah .. Çok tatlı güle güle besleyin.

Bende ilk geldigi gunden buyana elime alıştırdim yemini suyunu elimden iciriyorum. Sabah gunaydin aksam iyi geceler diyorum. Gunun buyuk bölümüde adını tekrar ediyorum sürekli. Müzik dinletin kuşunuza ozaman cıvıldadigini gorceksiniz :) sabir bencede sabır hayırlısı olsun bakalim

Devamlı beni kafesten çıkar modundaHatta dikkatimi çekmek için kanatlarını çırpıyor sonra da gözler kapıda bekliyor böcek☺️

Aynen alıştı dışarıda olmaya, kafese koyunca çıldıriyo masum masum bakıslar atiyo bende aksama kadar çıkarıyorum napıyım :) evin her odasında yemlik var nereye gitsem orda olduğundan aç kalmasın diye yem doldurdum heryeri :)

Kocaman kocaman maşallah çok sevindim keyifli hobiler

Cok sagol abi, inşallah en kisa zamanda konuştugu videolari da atmak nasip olur

Aynen alıştı dışarıda olmaya, kafese koyunca çıldıriyo masum masum bakıslar atiyo bende aksama kadar çıkarıyorum napıyım :) evin her odasında yemlik var nereye gitsem orda olduğundan aç kalmasın diye yem doldurdum heryeri :)

Çok tatlılar maşallahEvde dolaşırken çok mutlu oluyor kendileri de ahh bir de kuşlar için alt bezi üretilse ben daha da mutlu olucam kesin

Vallahi ya kafesi tertemiz ama vitrin, masanin üstünu anlatamicam bile :D
Mecbur kutlanıyoruz ya yapacak biseyde yok :)

Vallahi ya kafesi tertemiz ama vitrin, masanin üstünu anlatamicam bile :D
Mecbur kutlanıyoruz ya yapacak biseyde yok :)

Evet yaEve birileri geleceği zaman alarm durumları zatenNemli bir bez alınır,Maviş beyin gezdiği her köşe bucak tek tek kontrol edilip,itina ile temizlenir

Bende kağıt ile alıyorum, hic dağılmadan rahat oluyo, bez ile alınca leke cikiyo ya :) artik bitane oyuncagi var, vitrinin oraya koydum ordan ayrılmiyo tek orayi pisletiyo :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:20 -->-> Daha önceki mesaj 01:16 --

Evet yaEve birileri geleceği zaman alarm durumları zatenNemli bir bez alınır,Maviş beyin gezdiği her köşe bucak tek tek kontrol edilip,itina ile temizlenir

Bide saçlarımi temizliyo, bit pire kontrolü yapıyo, ne var ne yok gagaliyo. Beni gagalamaktan gaga taşına hic Dokunmadi daha :)