Karadeniz Pet

Çikoma gelin aldım ırk söyleyebilirmisiniz?

• Konbuyu başlatan mervekcrgl
  • Başlangıç tarihi
M

mervekcrgl

Guest
Yeşil ve mavi kuşlarımın ırkını söyleyebilirmisiniz? yeşil kuşuma dişi diye beyaz bir kuş almıştım erkekmiş meğer satan adamda farketmemiş maviiyi ise daha 2 gün önce aldım inş dişidir :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:09 -->-> Daha önceki mesaj 16:09 --

reim ekleyemedim bir yardım etseniz yeniyim :(

Mavi kuşunuz dişi baya kızışmış diğer kuşunuzda öğle yuvalık taksanız iyi olur.:)

Mavi kuşunuz dişi baya kızışmış diğer kuşunuzda öğle yuvalık taksanız iyi olur.:)

yuvalık taktım. ya evet yeşil kuşumun gagası hep öyle gaga taşı da var ya neden olabilir bu? sağı solu sanki kırık gibi hep arada vazelin sürüyorum kabukklu gibi duruyo

erkek kuşun gagası bana çok uzun geldi ama kuşlarınızın maşallahı var

napmalıyım gaga icin gaga taşı da var. ırkları hakkında brşey söyleyebilirmisnz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

yeşil kuş rahat yem kıra biliyormu gagayı bir yerlere çarpmış gibi duruyor

yem yeme konusunda sıkıntı yok kafesten cıkarmam pek çarpmış olacagını sanmıyorum vitamin vs takviyeside yaparım hep ama kenarları hep kırık gibi kücük kücük

ikisi de yerli ama renkleri çok güzel maşallah eş olurlarsa yakın zamanda yavru alırsınız kızgınlar

yuvalık taktım. ya evet yeşil kuşumun gagası hep öyle gaga taşı da var ya neden olabilir bu? sağı solu sanki kırık gibi hep arada vazelin sürüyorum kabukklu gibi duruyo

Gagasının üstünde ufak ufak delikler yoksa cok problem olacağını zannetmiyorum mantar değildir.Benim kusumunda olmustu bi dönem gagaları yenileniyormuş sanırım ama vazelin kullanabilirsiniz gagatası vs varsa kendi halleder o zanten.

Gagasının üstünde ufak ufak delikler yoksa cok problem olacağını zannetmiyorum mantar değildir.Benim kusumunda olmustu bi dönem gagaları yenileniyormuş sanırım ama vazelin kullanabilirsiniz gagatası vs varsa kendi halleder o zanten.

evet mantar olmadıgından eminim daha önce başka bir kuşumda olmuştu bu sadece soyullur gibi oluyo evet vazelin işe yarıyo :)