Karadeniz Pet

Çikomuz böyle konuşmayı söktü :)

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Geçen gün video atmıştım bi tane buda 2.si yavaş yavaş net konuşmaya başlıyor :) İyi seyirler

Çapulcu Çiko - YouTube

gözünüz aydın.. darısı başıma :)

nasıl konuşturdun bunu böle herşeyi en baştan yazanmı

Aynı hareketler ve oyun tarzı var kuşumda hatta garip seslerde cıkarıyor oynarken aynı sizin kusunuzdaki gibi ama kuşum dişi oldugundan mıdır nedir bi türlü öğretemedik :)

yav benim kus da anca bukadar
bana alisti eve alisti parmaga oyun yapmiyor saldiriyor durmadan kemirme istegi var

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yav benim kus da anca bukadar
bana alisti eve alisti parmaga oyun yapmiyor saldiriyor durmadan kemirme istegi var

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kısa zamanda konuşur o zaman eğer ilgi göstermeye devam edersen :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

Aynı hareketler ve oyun tarzı var kuşumda hatta garip seslerde cıkarıyor oynarken aynı sizin kusunuzdaki gibi ama kuşum dişi oldugundan mıdır nedir bi türlü öğretemedik :)

Dişilerde çok zor oluyor ya erkekle 1 ilgileniyorsan bişide 3 ilgilenmen lazım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

nasıl konuşturdun bunu böle herşeyi en baştan yazanmı

Yazim kardeşim

Şimdi kuş en başta kendine ve ev halkına alıştırman lazım
Daha sonra her gün bıkmadan düzenli ilgi göstermen lazım sen yoksa evdekilerden birileri ama nolursa olsun kuşa kendisini yanlız hissetirmeyin
Günün belli saatlerini ayarlayın kendinize sabah atıyorum saat 10da akşam. İse 11 gibi diyelim her gün bu saatlerde konuşmasını istediğiniz kısa tek veya iki heceli kelimeleri konusun defalarca tekrarlayın bunu hergün her sabah ve her akşam aynı saatlerde
Kafesini sürekli kapalı bırakmayın ben bi yatacağımız zaman kapatıyorum mesela kuş böylece özgür olduğunu hisseder ve sizinle daha çabuk iletişim kurmak isteyecektir o yüzden gelip elinize başınıomzunuza konar bişiler geveler sizde karşılık verin karşılıklı konuşun. Hepsi bu kadar benim kuşda daha yeni öğrendi konuşmayı 4 ggündür falan. Umarım sizinde öğrenir. :)

maşallah kerata iyi geveliyor

Aynen şimdi nr duyuyorsa dilinin döndüğünce gevelemeye çalışıyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:58 --

maşallah çok tatlı benimki de ilerletti konuşmayı.iyice :) [YOUTUBE]k7So0ez6Ri4[/YOUTUBE]

Kesinlikle çok ve bir o kadar da yaramaz :) 1 ay içinde net olarak konuşur diye düşünüyorum.

yuvasında ayna yada oyuncak varmıdır ?? bende oyuncak var acaba o yüzdenmi bana alışmadı diye düşünüyorum.

Ayna yok ama oyuncak var bi oyuncak kuş bi halka bide zil onun dışında bişi yok alışması için çok ilgilenmen lazım

Ayna yok ama oyuncak var bi oyuncak kuş bi halka bide zil onun dışında bişi yok alışması için çok ilgilenmen lazım

hayran kaldım kuşa. uzaktan elinize gelip oynaması 1-2 ayı buldumu. 1 ay oldu hala uzaktan uçup bana gelmiyor ben alırsam oluyor ancak ?

hayran kaldım kuşa. uzaktan elinize gelip oynaması 1-2 ayı buldumu. 1 ay oldu hala uzaktan uçup bana gelmiyor ben alırsam oluyor ancak ?

Aldığımda 2 aylıkdı şuanda 3.5 aylık oldu 1 ayda elime alıştırdım çağırdımda gelmeler falan şimdi konuşmayı öğrendi ilerletmeye çalışıyoruz. Kafesden çıkarırken elinizden çıkarın kafesin dışında da elinize çıkmasını sağlayın eğer küçükse alışır ama 5-6 aylık olduysa iş çok zor

Geri