petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çikomuz böyle konuşmayı söktü :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mudo DURMUŞ tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Geçen gün video atmıştım bi tane buda 2.si yavaş yavaş net konuşmaya başlıyor :) İyi seyirler

Çapulcu Çiko - YouTube

2. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    gözünüz aydın.. darısı başıma :)

3. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    İnş. Düzenli ve sürekli ilgi ile kısa sürede sizinde konuşur :)

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    nasıl konuşturdun bunu böle herşeyi en baştan yazanmı

5. lynx3333

lynx3333 Guest

Aynı hareketler ve oyun tarzı var kuşumda hatta garip seslerde cıkarıyor oynarken aynı sizin kusunuzdaki gibi ama kuşum dişi oldugundan mıdır nedir bi türlü öğretemedik :)

6. hulk42

hulk42 New Member

Beğenileri:
    0
    yav benim kus da anca bukadar
    bana alisti eve alisti parmaga oyun yapmiyor saldiriyor durmadan kemirme istegi var

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    Kısa zamanda konuşur o zaman eğer ilgi göstermeye devam edersen :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

Dişilerde çok zor oluyor ya erkekle 1 ilgileniyorsan bişide 3 ilgilenmen lazım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

Yazim kardeşim

Şimdi kuş en başta kendine ve ev halkına alıştırman lazım
    Daha sonra her gün bıkmadan düzenli ilgi göstermen lazım sen yoksa evdekilerden birileri ama nolursa olsun kuşa kendisini yanlız hissetirmeyin
    Günün belli saatlerini ayarlayın kendinize sabah atıyorum saat 10da akşam. İse 11 gibi diyelim her gün bu saatlerde konuşmasını istediğiniz kısa tek veya iki heceli kelimeleri konusun defalarca tekrarlayın bunu hergün her sabah ve her akşam aynı saatlerde
    Kafesini sürekli kapalı bırakmayın ben bi yatacağımız zaman kapatıyorum mesela kuş böylece özgür olduğunu hisseder ve sizinle daha çabuk iletişim kurmak isteyecektir o yüzden gelip elinize başınıomzunuza konar bişiler geveler sizde karşılık verin karşılıklı konuşun. Hepsi bu kadar benim kuşda daha yeni öğrendi konuşmayı 4 ggündür falan. Umarım sizinde öğrenir. :)

8. kartall82

kartall82 Guest

maşallah kerata iyi geveliyor

9. Deren Görkem YETİKER

maşallah çok tatlı benimki de ilerletti konuşmayı.iyice :) [YOUTUBE]k7So0ez6Ri4[/YOUTUBE]

10. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    Aynen şimdi nr duyuyorsa dilinin döndüğünce gevelemeye çalışıyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:58 --

Kesinlikle çok ve bir o kadar da yaramaz :) 1 ay içinde net olarak konuşur diye düşünüyorum.

11. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yuvasında ayna yada oyuncak varmıdır ?? bende oyuncak var acaba o yüzdenmi bana alışmadı diye düşünüyorum.

12. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    Ayna yok ama oyuncak var bi oyuncak kuş bi halka bide zil onun dışında bişi yok alışması için çok ilgilenmen lazım

13. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hayran kaldım kuşa. uzaktan elinize gelip oynaması 1-2 ayı buldumu. 1 ay oldu hala uzaktan uçup bana gelmiyor ben alırsam oluyor ancak ?

14. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    Aldığımda 2 aylıkdı şuanda 3.5 aylık oldu 1 ayda elime alıştırdım çağırdımda gelmeler falan şimdi konuşmayı öğrendi ilerletmeye çalışıyoruz. Kafesden çıkarırken elinizden çıkarın kafesin dışında da elinize çıkmasını sağlayın eğer küçükse alışır ama 5-6 aylık olduysa iş çok zor

Sayfayı Paylaş