petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çıldırtcak bu olay beni

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve efebasbacoys tarafından 9 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. efebasbacoys

efebasbacoys New Member

Beğenileri:
    0
    erkek muhabbet kuşuma bi dişi almak istedim ilk aldıgım dişi erkegi yoluyodu bende değiştirdim ama yeni aldıgım dişi yavru ve sadece dışarı cıkardıgımda kur yapıyor erkek kafesteyken bi sinyal yok ve birde kafesin tellerinde asılı duruyor dişinin yanında durmuyor bunun ne anlama geldiğine hala bir anlam vermedim tek bi tane tutunukları yer bıaktım onlara ama ona rağmen erkek kafesteyken dişiye yaklaşmıyor ???[​IMG]

2. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    15
    Arkadaşım sen bu muhabbet kuşlarına "HAYVAN" gözü ile baktıktan sonra hiçbirşey yaptıramazsın.

Ben 1 yıldır çift besliyorum halen yavru alamadım. Bu iş sabır işidir. Öyle iki kuşu bir kafese atınca sana sürekli yumurtlayacak halleri yok, çift olacak diye bir kuralda yok. Anlaşamayabilirler. Bu kuşlara robot muamelesi yapmayı bırakın

3. efebasbacoys

efebasbacoys New Member

Beğenileri:
    0
    Robot muamelesi yapan yok konuyla ilgili bilgin yoksa yorum yapmamalisin bence ben illede yumurta vericekler demiyorum disari cikardigimda kur yapiyor kafese girdiklerinde bisey yapmiyolar bunda garip bisey var mi onu merak ettigim icin actim konuyu sen elestiri yap diye degil

4. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    15
    Sakin ol şampiyon.

5. efebasbacoys

efebasbacoys New Member

Beğenileri:
    0
    Kusura bakma ama muhabbet kuslarimin sorunlari var mi onu ogrenmeye calisiyordum

6. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Bence kulladiginiz kafes iki kus icin kucuk, bence daha buyuk yatay bir kafes tercih etmenizde fayda var. Kafese de iki adet tahta tunek koyun, kuslarin birbirine alismasi icin zaman taniyin.Disinin yavru oldugunu belirtmissiniz, her ikisi de olgunluga ulastiginda mutlu sona ulasabilirsiniz, ama sabretmeniz gerek.
    Internetten muhabbet kusu sesleri de dinletebilirsiniz.

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşallah güzel kuşlar siz İlginizi kesin zamanla disiye ilgisi olur

#7 Yusuf Kürşat AKKUŞ, 10 Mart 2016
    Son düzenleme: 10 Mart 2016
  8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  9. Ceyhun GÖKMEN

Beğenileri:
    0
    Kuslari disari salma kardesim birde kafes kucuk gibi geldi bana.

10. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Kafes çok küçük. Erkek kuş önceki dişi tarafından hırpalandığı için korkuyor olabilir. Bence diğer tüneği takın birbirlerine alışana kadar.

11. efebasbacoys

efebasbacoys New Member

Beğenileri:
    0
    her birinize çok teşekkür ediyorum çok saolun varolun :)

Sayfayı Paylaş