petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cincsi ve dişi kuşun kuyruğu böyle olması normal mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve cotbus tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. cotbus

cotbus New Member

Beğenileri:
    0
    yardım edin birde bu kuşları eş diye aldım, Dişinin kuyruğu değişik sorun olur mu? Kaç yaşındalar.

[​IMG][​IMG]

#1 cotbus, 18 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 18 Ağustos 2014
  2. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Tüy Dökümünden sonra düzelir. Gördüğüm kadarıyla kendi yolmuş. Bit - pire kontrolu yapsanız iyi olur

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bit pire sprayı sıkabilirsiniz veya yıkayın ama ballı kraker vermeyin ve plastik dallar yerine tek bir dal ahşap koyabilirsiniz

4. cotbus

cotbus New Member

Beğenileri:
    0
    Yeni aldım elemanları çift dediler. inş öyledir artık üreyeni bir çift arıyorum.Cinlersi ne dir bunlar. ve yaşları kaç.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 13:56 --

Arkadaşlar Cinsini ve yaşını yazacak kimse yok mu??

5. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1
    Fotoğraf çekimlerinde dişi hep konturpiye'de kalmış :) Cinsleri konusunda fikrim yok. Yaş konusunda da erkek 1 yaşını doldurmuş olabilir diye düşünüyorum. Dişi ise 1 yaşından küçük olabilir diye düşünüyorum. Ustalar da yorum yapacaktır, onlar daha iyi bilir.

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkek çek kırıgı, dişi çek gibi geldi bana.. fotograflar güzel olmamış, sanırım kuşlar hareketli oldugundan çekmekte zorlandınız.. O erkek o dişinin nasıl hakkından gelecek merak ediyorum :)

Sayfayı Paylaş