Karadeniz Pet

cins,cinsiyet,yas konusunda yardım eder misiniz?

• Konbuyu başlatan raskol
  • Başlangıç tarihi
R

raskol

Guest
Kusu 2 gün once aldım. yardim edebilir misiniz?

iDZrr9W.jpg

C45NY3T.jpg

7DBNlGE.jpg

yJbIuFH.jpg

0Pl14dL.jpg

emin misiniz disi olduguna? ilk geldiginde cekmistim biraz kabarik gibiydi ama simdi toparladi, düzeldi

resimler tam net olmadığından olabilir ama dişi duruyor kuşunuz.

Dişi gibi duruyor rainbow kanı var. Arkadaşların da dediği gibi biraz rahatsız gibi görünüyor.

kuşunuz dişi gibi görünüyor tam net değil 2 buçuk aylık çekoslavakla rainbow kanı var :D

Öncelikle kuşunuz dişi ve 2 aylık kadar var.. kabarma normal sıcak olsun bulunduğu yer ve zaten çok fazla hareketli olmasını beklemeyin daha küçücük bi hafta icinde size bi alıştımı tutamiycaksiniz.. Tüylerinin rengini de çok beğendim maşallah :) sağlıcakla..

Dişi ve de hasta gibi

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Şahsen cinsiyeti düşündüğüm gibi çıkmadı diye kuş değiştirmem,hele hele fotoğraflardaki gibi bi güzelliği. Cillop gibi bi hatunmuş.

Ne diyeyim yeni kuşunuz hayırlı olsun ama ciddi ciddi üzüldüm ya :/

Kuş güzel olabilir ancak raskol arkadaşım kendine alıştırıp konuşturmak istiyorsa bence erken davranarak iyi bir iş yaptı. İleride kuş ta sahabi de mutsuz olabilirdi. Hayırlı olsun.

Evet orası öyle tabii,sanırım ben farklı düşünüp uyguluyorum. Konuşturma amaçlı,erkek diye umut ederek aldığım yavru'm büyük ihtimal dişi olacak. Bencillik edip kendi düşüncem için onu iade etmeye kıyamam,benden daha iyi bakılacağı bir ortamda da olmayacak netice itibariyle.

Kendi adıma söyleyeyim; Raskolun fikrine saygım var,neden değiştirdin demedim, ben şahsi düşüncemi paylaştım sadece.

Tekrarlayayım yine; yeni kuşunuz hayırlı olsun :)

Geri